2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Communicatie- en adoptieopdracht Mentaal Gezond Twente (gefaseerde aanpak)
Beschreibung: Wij zijn op zoek naar antwoorden op onze vragen die ons kunnen ondersteunen bij de adoptie van het netwerkgedachtegoed binnen het programma Mentaal Gezond Twente.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79410000 Unternehmens- und Managementberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79421000 Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten