387451-2025 - Wettbewerb
Polen – Solarbatterien – Dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem instalacji fotowoltaicznych, kotłów na pellet i zbiorników na CWU w ramach Projektu pn.: „EKOLOGICZNA GMINA SKIERNIEWICE – ETAP II”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen - Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem instalacji fotowoltaicznych, kotłów na pellet i zbiorników na CWU w ramach Projektu pn.: „EKOLOGICZNA GMINA SKIERNIEWICE – ETAP II”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowych – 3 egz. dla instalacji OZE, dostawa urządzeń i elementów instalacji, przeprowadzenie na miejscu montażów instalacji w oparciu wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem i instruktażem. Przewiduje się następujące zestawy instalacji, w ilościach: a) Instalacje fotowoltaiczne – 300 sztuk b) instalacje kotłów na pellet– 32 sztuki c) Instalacje zbiorników na CWU -16 sztuk Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęty został w Programie Funkcjonalno – Użytkowym (PFU) stanowiącej załącznik nr 10 do SWZ.
Interne KennungRGK ZP 271.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem instalacji fotowoltaicznych, kotłów na pellet i zbiorników na CWU w ramach Projektu pn.: „EKOLOGICZNA GMINA SKIERNIEWICE – ETAP II”. Projekt dofinansowany w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r., poz. 1320) [zwanej dalej „ ustawa Pzp”]. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowych – 3 egz. dla instalacji OZE, dostawa urządzeń i elementów instalacji, przeprowadzenie na miejscu montażów instalacji w oparciu wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem i instruktażem. Przewiduje się następujące zestawy instalacji, w ilościach: a) Instalacje fotowoltaiczne – 300 sztuk b) instalacje kotłów na pellet– 32 sztuki c) Instalacje zbiorników na CWU - 16 sztuk Opis sposobu przygotowania oferty 1. Do Oferty należy załączyć: a) oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, składane na formularzu JEDZ, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ, b) oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 i z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 6 do SWZ c) oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 i z art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ, (jeżeli dotyczy) d) zobowiązanie podmiotu udostępniającego do oddania do dyspozycji Wykonawcy niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia, wg wzoru stanowiącego załącznik nr 5 do SWZ (jeśli dotyczy), • w przypadku podpisania oferty przez pełnomocnika do oferty dołącza się pełnomocnictwo sporządzone w formie elektronicznej tj. postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby upoważnionej do reprezentowania Wykonawcy lub jako cyfrowe odwzorowanie pełnomocnictwa sporządzonego w postaci papierowej, poświadczone przez mocodawcę lub notariusza. Na potwierdzenie, że oferowane urządzenia spełniają określone przez zamawiającego wymagania należy złożyć wraz z ofertą następujące przedmiotowe środki dowodowe (dokumenty): 1) karta techniczna oferowanego panelu fotowoltaicznego potwierdzająca spełnianie przez to urządzenie parametrów zawartych w dokumentach zamówienia, w tym w PFU, dla tego urządzenia; 2) karta techniczna oferowanych inwerterów potwierdzająca spełnianie przez to urządzenia parametrów zawartych w dokumentach zamówienia, w tym w PFU, dla tego urządzenia; 3) karta techniczna oferowanych kotłów na pellet potwierdzające spełnianie przez te urządzenia parametrów zawartych w dokumentach zamówienia, w tym w PFU, dla tego urządzenia; 4) karta techniczna oferowanych zbiorników na CWU potwierdzające spełnianie przez te urządzenia parametrów zawartych w dokumentach zamówienia, w tym w PFU, dla tego urządzenia; 5) dokument lub dokumenty na potwierdzenie minimalnego okresu żywotności urządzeń OZE w tym np. oświadczenia producenta lub wykonawcy; 6) deklaracja ubezpieczeniowa lub polisa ubezpieczeniowa lub certyfikat reasekuracji wystawiony przez reasekuratora na rzecz producenta paneli fotowoltaicznych zawierających co najmniej: ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności producenta, ubezpieczenie na moc wyjściową.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 44621210 Boiler, 45331110 Installation von Kesseln, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowych – 3 egz. dla instalacji OZE, dostawa urządzeń i elementów instalacji, przeprowadzenie na miejscu montażów instalacji w oparciu wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem i instruktażem. Przewiduje się następujące zestawy instalacji, w ilościach: a) Instalacje fotowoltaiczne – 300 sztuk b) instalacje kotłów na pellet– 32 sztuki c) Instalacje zbiorników na CWU - 16 sztuk
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsBauleistungen
Menge348 Stück