2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prace związane z wycinką pod budowę: drogi S10 i budowę linii 400 kV Dunowo – Żydowo Kierzkowo – Piła Krzewina na terenie Nadleśnictwa Kaczory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna wraz z wykonaniem prac towarzyszących do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kaczory w związku z wycinką drzew pod budowę drogi S10 oraz budowę linii 400kV Dunowo – Żydowo Kierzkowo-Piła Krzewina
Vorherige Bekanntmachung: 685209-2024
Interne Kennung: SA.270.2.3.2024.KW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Dokumenty zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do usług objętych niniejszym postępowaniem Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 50 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności pozyskania większej masy niż była przewidziana w przedmiocie zamówienia w celu pełnej realizacji celu jakim jest wycinka drzew w ramach przygotowania terenu pod budowę drogi S10 oraz budowę linii 400 kV ; (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych.