2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka informačního systému elektronického objednávání přepravy pacientů, lékařů a biologického materiálu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka informačního systému (dále jen IS) pro elektronické objednávání přepravy pacientů, lékařů a biologického materiálu zadavatele včetně servisní podpory po dobu 48 měsíců. Součástí předmětu veřejné zakázky jsou: • Podrobná implementační analýza • Dodávka informačního systému • Dodávka licence pro neomezené využití informačního systému • Implementace (instalace a nastavení) informačního systému • Školení uživatelů a administrátorů • Podpora uživatelů informačního systému při testovacím provozu a při zahájení ostrého provozu • Poskytnutí záruky na fungování IS po dobu 48 měsíců • Zajištění podpory chodu provozovaného informačního systému na dobu 48 měsíců Detailní popis předmětu plnění, vč. popisu současného stavu, je uveden v příloze č. 5 této zadávací dokumentace. Termíny plnění proběhnou dle obchodních podmínek uvedených ve smlouvě o dílo – příloha č.2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 34/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001