See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheren en in operationele staat houden van de telefooninfrastructuur Gewestelijke Overheidsdienst Brussel
Beschreibung: Deze opdracht voor diensten betreft de ondersteuning en het in operationele staat houden van de telefooninfrastructuur in de gebouwen van de GOB (Gewestelijke Overheidsdienst Brussel), met zetel op het Sint-Lazarusplein nr. 2 - 1035 BRUSSEL.
Interne Kennung: FAC-430
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50334110 Wartung von Telefonnetzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50334140 Reparatur und Wartung von Fernsprechgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: FAC-430 - 1
Interne Kennung: 1