387545-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Systemunterstützung – „Zakup usługi udostępnienia infrastruktury informatycznej na potrzeby utrzymania Systemu Ewidencji Państwowej Inspekcji Sanitarnej”
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup usługi udostępnienia infrastruktury informatycznej na potrzeby utrzymania Systemu Ewidencji Państwowej Inspekcji Sanitarnej”
BeschreibungZamówienie obejmuje świadczenie usług związanych z zapewnieniem infrastruktury informatycznej na potrzeby utrzymania Systemu Ewidencji Państwowej Inspekcji Sanitarnej (dalej jako: „SEPIS”) oraz wsparcie procesu migracji SEPIS do docelowej infrastruktury informatycznej wskazanej przez Zamawiającego.
Interne Kennung10/2026/P
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup usługi udostępnienia infrastruktury informatycznej na potrzeby utrzymania Systemu Ewidencji Państwowej Inspekcji Sanitarnej