2. Verfahren
Verfahren
Titel: Externí údržba vozidel MDT, p.o. na roky 2026 a 2027
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je zajištění správy, údržby a oprav trolejbusů a autobusů ve vlastnictví zadavatele a Statutárního města Teplice. Podrobně je předmět veřejné zakázky popsán v příloze č. 4 zadávací dokumentace (technická specifikace), v příloze č. 6 zadávací dokumentace (smlouva o poskytování služeb) a v příloze č. 7 zadávací dokumentace (podnájemní smlouva).
Interne Kennung: Externí údržba vozidel MDT, p.o. na roky 2026 a 2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001