See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Przedmiot zamówienia stanowią grupy materiałów medycznych. Szczegółowy wykaz asortymentu podany jest w załączniku nr 2 do SWZ zgodnie z podziałem na poszczególne zadania oraz szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: 2.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: 14.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: 15.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: 16.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: 17.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: 18.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: 19.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: 20.Wyroby medyczne jednorazowego użytku
Interne Kennung: DZPZ-332-43PNU-2026 - zadanie nr 20