See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa gminnej oczyszczalni ścieków w miejscowości Białka Tatrzańska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa gminnej oczyszczalni ścieków w miejscowości Białka Tatrzańska. Zakres rzeczowy robót budowlanych obejmuje: "Budowę gminnej oczyszczalni ścieków, wraz z niezbędnymi budynkami technologicznymi, zapleczem socjalno- techniczno - biurowym, instalacjami technologicznymi: wodnokanalizacyjnymi, wentylacyjnymi, elektrycznymi i sterownią oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą obejmującą: przebudowę istniejącego zjazdu z drogi gminnej na zjazd publiczny, przebudowę istniejącej drogi wewnętrznej, budowę ujęcia wód podziemnych, przyłącza wodociągowego i zbiornika przeciwpożarowego, przebudowę istniejącej linii energetycznej średniego napięcia, budowę nowego odcinka linii energetycznej średniego napięcia i stacji transformatorowej, montaż paneli fotowoltaicznych, budowę kanału doprowadzającego ścieki surowe do projektowanej oczyszczalni, budowę kanału odprowadzającego ścieki oczyszczone i wylotu kanalizacyjnego do odbiornika, a także umocnienie brzegów odbiornika - odnogi rzeki Białki" na działkach nr ew. 300/62, 300/63, 300/64, 300/65, 300/66, 300/67, 300/68, 300/56, 300/57, 300/58, 300/82, 6658, 6681/2, 6680/1 w Białce Tatrzańskiej" a został szczegółowo opisany w dokumentacji postępowania o zamówienie publiczne znak: IZW.271.1.22.2022 wraz załącznikami i dokumentacji projektowej, na która składają się w szczególności: 1) Decyzja nr 53/14, znak: AB.6740.583.2013.AR z dnia 24.02.2014 r. o zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzieleniu pozwolenia na budowę, wraz ze wszystkimi decyzjami, opiniami i uzgodnieniami, w zakresie nie zmienionym decyzją nr 26/2022 znak: AB.6740.356.2021.AP z dnia 25 stycznia 2022 r. 2) Zatwierdzony projekt budowlany opracowany przez Pro-Eco Invest S.A. ul. Plac Na Groblach 21, 31-101 Kraków oraz ZAKŁAD PROJEKTOWO - USŁUGOWY "NOSAN", ul. Gen. Hauke Bosaka 9, 25-217 Kielce - w zakresie nie zmienionym projektem budowlanym zamiennym zatwierdzonym decyzją nr 26/2022 znak: AB.6740.356.2021.AP z dnia 25 stycznia 2022 r. 3) Decyzja nr 26/2022 znak: AB.6740.356.2021.AP z dnia 25 stycznia 2022 r., o zmianie decyzji pozwolenia na budowę nr 53/14 z dnia 24.02.2014 znak: AB.6740.583.2013.AR 4) Zatwierdzony projekt budowlany zamienny opracowany przez Ekoservispol" Sp. z o.o. z lipca 2021 r. (Tom I - i Tom II, łącznie 163 str.) w tym: a) Projekt architektoniczny i projekt zagospodarowania terenu, który sporządził inż. arch. Witold Frączek. b) Projekt technologii i AKPiA oraz wewnętrznych instalacji sanitarnych, który sporządziła mgr inż. Małgorzata Flaka. c) Projekt konstrukcyjny, który sporządził mgr inż. Maciej Burkat. d) Projekt instalacji elektrycznej zewnętrznej i wewnętrznej, który sporządził mgr inż. Artur Gawełczyk. 5) Projekt wykonawczy opracowany przez Ekoservispol" Sp. z o.o. z lipca 2021 r. oraz konsorcjum; Pro-Eco Invest S.A. ul. Plac Na Groblach 21, 31-101 Kraków ZAKŁAD PROJEKTOWO - USŁUGOWY "NOSAN", ul. Gen. Hauke Bosaka 9, 25-217 Kielce z maja 2014 r. w tym: a) A1 Projekt Zagospodarowania terenu, który sporządził inż. arch. Witold Frączek. b) TOM II Cz.3 (A) Projekt wykonawczy branża architektoniczna, który sporządził inż. arch. Witold Frączek. c) TOM II CZ. 2 (KW) Projekt budowlano - konstrukcyjny, Projekt wykonawczy zamienny, który sporządził mgr inż. Maciej Burkat. d) TOM II Cz. 1 (T) Projekt architektoniczno - budowlany, branża technologiczna, CZ. 1A (TW) Projekt architektoniczno - budowlany, branża technologiczna, instalacje wodno - kanalizacyjne, który sporządziła mgr inż. Małgorzata Flaka. e) TOM II Cz.4 (E) Projekt wykonawczy branża elektryczna, który sporządził mgr inż. Artur Gawełczyk. f) TOM II Cz. 4 (E) Projekt wykonawczy branża elektryczna, Budowa odcinka linii zasilającej napowietrzno - kablowej SN-15kV, budowa wnętrzowej stacji transformatorowej w budynku oczyszczalni z transformatorem o mocy 1000kVA, który sporządził Artur Gawełczyk. g) TOM II Cz. 5 (D) Projekt architektoniczno - budowlany, branża drogowa, który sporządził inż. Adam Janikowski. h) TOM II Cz. 1A (TW) Projekt architektoniczno - budowlany, branża technologiczna, Instalacje wodno - kanalizacyjne, który sporządził inż. Maciej Łukaszewski. i) Projekt architektoniczno - budowlany branża technologiczna: Zbiornik p.poż, Studnia wiercona, ujęcie wody, który sporządził mgr inż. Grzegorz Nowak. j) Projekt architektoniczno - budowlany branża technologiczna: Rów melioracyjny opis, Osadnik wód deszczowych i separator lamelowy, Profil podłużny przekładanego rowu melioracyjnego, Rów odprowadzający, który sporządził inż. Maciej Łukaszewski. k) TOM II Cz. 6 (W) Projekt architektoniczno-budowlany branża sanitarna, Instalacja wentylacji i ogrzewania, który sporządziła mgr inż. Małgorzata Flaka. l) Projekt wykonawczy, instalacje wodno - kanalizacyjne, rzut parteru i rzut piętra, które sporządziła mgr inż. Małgorzata Flaka - rysunki uzupełnione przez Ekoservispol. 6) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych a) ST-00 Wymagania Ogólne (18 stron). b) Branża konstrukcyjno - architektoniczna ST-K (77 stron). c) Montaż urządzeń technologicznych, wyposażenia technologicznego i rozruch (74 strony). 7) Przedmiar robót: a) Branża budowlana, sanitarna i technologiczna. b) Przedmiar robót 001-22, Zasilanie elektryczne - stacja transformatorowa, E-1. c) Przedmiar robót 002-22, Instalacje elektryczne, niskoprądowe i automatyka wentylacji, E-2. d) Technologia. e) Instalacja wentylacji i ogrzewania.
Vorherige Bekanntmachung: 609476-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 44232000 Dachgebinde aus Holz, 45000000 Bauarbeiten, 45252000 Bauarbeiten für Klär-, Reinigungs- und Müllverbrennungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252000 Bauarbeiten für Klär-, Reinigungs- und Müllverbrennungsanlagen, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45262311 Betonrohbauarbeiten, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45262500 Maurerarbeiten, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 44232000 Dachgebinde aus Holz, 45000000 Bauarbeiten