See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG TRANSPORTU MEDYCZNEGO I SANITARNEGO NA RZECZ SZPITALA MIEJSKIEGO W ZABRZU SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu medycznego i sanitarnego na rzecz Szpitala Miejskiego w Zabrzu Sp. z o.o. 2. Rodzaj, minimalne parametry oraz ilości określone zostały w Części III SWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiot zamówienia podzielono na 4 części, dalej zwanych Pakietami, które szczegółowo zostały opisane w Części III SWZ
Interne Kennung: 15/UPN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Przewóz pacjentów dorosłych karetką typu „S” z zespołem wyjazdowym
Beschreibung: Rodzaj, minimalne parametry oraz ilości określone zostały w Części III SWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia
Interne Kennung: Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Przewóz pacjentów dorosłych karetką typu „P” z zespołem wyjazdowym
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Przewóz pacjentów karetką transportową typu „T” - transport poszkodowanych i chorych niewymagających intensywnego nadzoru, transport międzyszpitalny oraz transport pacjenta do podmiotu leczniczego i z podmiotu leczniczego do domu
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Transport materiału biologicznego oraz przewóz krwi
Interne Kennung: Pakiet 4