2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundig aannemer bouwteam verduurzaming en renovatie zwembad De Bronspot te Brunssum
Beschreibung: Zwembad De Bronspot aan het Koutenveld 1B in Brunssum is sterk verouderd en kent hoge energie en onderhoudslasten. De technische installaties zijn afgeschreven, de gebouwschil voldoet niet meer aan de huidige eisen en er treden regelmatig storingen en lekkages op. Daarnaast is sprake van asbesthoudende materialen en een verouderde functionele inrichting. Deze combinatie maakt renovatie noodzakelijk om het zwembad toekomstbestendig te maken. Voor de realisatie is een bouwbudget beschikbaar van € 4.161.157,00 beschikbaar.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure is beschreven in de selectieleidraad en de inschrijvingsleidraad. De aanbestedende dienst zal bij voldoende geschiktheid maximaal 7 gegadigden selecteren voor deelname aan de inschrijffase.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zwembad De Bronspot aan het Koutenveld 1B in Brunssum is sterk verouderd en kent hoge energie en onderhoudslasten. De technische installaties zijn afgeschreven, de gebouwschil voldoet niet meer aan de huidige eisen en er treden regelmatig storingen en lekkages op. Daarnaast is sprake van asbesthoudende materialen en een verouderde functionele inrichting. Deze combinatie maakt renovatie noodzakelijk om het zwembad toekomstbestendig te maken. Voor de realisatie is een bouwbudget beschikbaar van € 4.793.388,00 beschikbaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan gewijzigd worden overeenkomstig der herzieningsclausule in de aanbestedingsdocumenten.