387747-2026 - Wettbewerb
Polen – Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten – Budowa sześciu punktów czerpania wody - zbiorników podziemnych wraz z utwardzonymi placami manewrowymi na terenie Nadleśnictwa Prudnik
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa sześciu punktów czerpania wody - zbiorników podziemnych wraz z utwardzonymi placami manewrowymi na terenie Nadleśnictwa Prudnik
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są roboty projektowe i budowlane dotyczące wykonania zadania inwestycyjnego pn. "Budowa sześciu punktów czerpania wody - zbiorników podziemnych wraz z utwardzonymi placami manewrowymi na terenie Nadleśnictwa Prudnik" realizowanego w formule Zaprojektuj i Wybuduj. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do przygotowania wymaganej obowiązującymi przepisami prawa dokumentacji projektowej, uzyskania na jej podstawie wymaganych zgód i pozwoleń na realizację, zrealizować zaplanowane roboty budowlane i uzyskać wymagane przepisami zgody na użytkowanie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten