See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst: aankoop van perifere intraveneuze katheters
Beschreibung: Raamovereenkomst: aankoop van perifere intraveneuze katheters
Interne Kennung: PPP0LQ-712/6169/CS-2026-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perifere IV veiligheidskatheter - met bloedcontrole
Beschreibung: De intraveneuze katheter moet aan volgende kenmerken voldoen: - veiligheidsmechanisme ter voorkoming van prik-, snij-, en spatongevallen: * moet voorzien zijn van een drukknop-geactiveerd veiligheidssysteem dat de naald automatisch afschermt; * de veiligheid moet worden geactiveerd zonder impact op de inbrengtechniek of het gebruiksgemak; * na activering moet de naald volledig en onomkeerbaar worden afgeschermd door een intern veermechanisme; * het systeem moet aantoonbaar bijdragen aan een significante reductie van needlestick-incidenten (±95%) ten opzichte van niet-veilige katheters. - Naald en katheter: * de katheter moet compatibel zijn met Luer-Lok™-aansluitingen of gelijkwaardig; * de naaldpunt moet voorzien zijn van een geoptimaliseerd slijp- en penetratieprofiel dat de kans op succesvolle insertie verhoogt; * de naald moet voorzien zijn van een slijmvliesvriendelijke punttechnologie die de inbreng vergemakkelijkt en vaattrauma minimaliseert. * de naald een vloeiende toegang tot de ader bieden en ontworpen zijn voor een hoge eerste-insertiesuccesratio. * de naald kan gedeeltelijk in- en uit getrokken worden zonder dat de katheter zelf meekomt; * de katheter is voorzien zijn van bloedcontroletechnologie om lekkage van bloed uit katheterhub te vermijden; * beschikbaar in katheter diameters: 22G, 20G, 18G en 16G; * de lengte van de naald volgens de richtafmetingen in omschrijving per artikel; * de katheter is met systeem om bloed-gecontroleerd te werken; * de hub is zo klein mogelijke ter preventie van drukletsels; * de katheter is doorzichtig zijn voor gemakkelijke observatie van flashback; * de katheter is zonder bijspuitpunt; * de katheter is voorzien van kleurcodering volgens ISO-norm; * de katheter is zonder leiding; * de katheter is voorzien van vleugels voor goede fixatie De inschrijver drukt in uren uit hoelang de katheter geplaatst mag blijven bij een patiënt die gemakkelijk aangeprikt werd en die geen noemenswaardige antecenten heeft. Staving hiervan d.m.v. attesten, certificering of wetenschappelijke onderbouwing in de vorm van literatuur- of publicatie. Lijst is wenselijk.
Interne Kennung: CS-2024-011_1
Los: LOT-0002
Titel: Perifere IV veiligheidskatheter - met bijspuitpunt
Beschreibung: De intraveneuze katheter moet aan volgende kenmerken voldoen: - veiligheidsmechanisme ter voorkoming van prik-, snij-, en spatongevallen: * moet voorzien zijn van een veiligheidssysteem dat de naald automatisch afschermt; * de veiligheid moet worden geactiveerd zonder impact op de inbrengtechniek of het gebruiksgemak; * na activering moet de naald volledig en onomkeerbaar worden afgeschermd door een intern veermechanisme; * het systeem moet aantoonbaar bijdragen aan een significante reductie van needlestick-incidenten (±95%) ten opzichte van niet-veilige katheters. - Naald en katheter: * de katheter moet compatibel zijn met Luer-Lok™-aansluitingen of gelijkwaardig; * de naaldpunt moet voorzien zijn van een geoptimaliseerd slijp- en penetratieprofiel dat de kans op succesvolle insertie verhoogt; * de naald moet voorzien zijn van een slijmvliesvriendelijke punttechnologie die de inbreng vergemakkelijkt en vaattrauma minimaliseert. * de naald een vloeiende toegang tot de ader bieden en ontworpen zijn voor een hoge eerste-insertiesuccesratio. * de naald kan gedeeltelijk in- en uit getrokken worden zonder dat de katheter zelf meekomt; * beschikbaar in katheter diameters: 22G; * de lengte van de naald volgens de richtafmetingen in omschrijving per artikel; * de katheter is zonder systeem om bloed-gecontroleerd te werken; * de hub is zo klein mogelijke ter preventie van drukletsels; * doorzichtig zijn voor gemakkelijke observatie van flashback; * de katheter voorzien van een bijspuitpunt; * voorzien van kleurcodering volgens ISO-norm; * de katheter is zonder leiding; * de katheter heeft met vleugels voor goede fixatie. De inschrijver drukt in uren uit hoelang de katheter geplaatst mag blijven bij een patiënt die gemakkelijk aangeprikt werd en die geen noemenswaardige antecenten heeft. Staving hiervan d.m.v. attesten, certificering of wetenschappelijke onderbouwing in de vorm van literatuur- of publicatie. Lijst is wenselijk.
Interne Kennung: CS-2024-011_2
Los: LOT-0003
Titel: Perifere IV veiligheidskatheter - zonder bloedcontrole
Beschreibung: De intraveneuze katheter moet aan volgende kenmerken voldoen: - veiligheidsmechanisme ter voorkoming van prik-, snij-, en spatongevallen: * moet voorzien zijn van een veiligheidssysteem dat de naald automatisch afschermt; * de veiligheid moet worden geactiveerd zonder impact op de inbrengtechniek of het gebruiksgemak; * na activering moet de naald volledig en onomkeerbaar worden afgeschermd door een intern veermechanisme; * het systeem moet aantoonbaar bijdragen aan een significante reductie van needlestick-incidenten (±95%) ten opzichte van niet-veilige katheters. - Naald en katheter: * de katheter moet compatibel zijn met Luer-Lok™-aansluitingen of gelijkwaardig; * de naaldpunt moet voorzien zijn van een geoptimaliseerd slijp- en penetratieprofiel dat de kans op succesvolle insertie verhoogt; * de naald moet voorzien zijn van een slijmvliesvriendelijke punttechnologie die de inbreng vergemakkelijkt en vaattrauma minimaliseert. * de naald een vloeiende toegang tot de ader bieden en ontworpen zijn voor een hoge eerste-insertiesuccesratio. * de naald kan gedeeltelijk in- en uit getrokken worden zonder dat de katheter zelf meekomt; * beschikbaar in katheter diameters: 14G, 20G, 22G en 24G; * de lengte van de naald volgens de richtafmetingen in omschrijving per artikel; * de katheter is zonder systeem om bloed-gecontroleerd te werken; * de hub is zo klein mogelijke ter preventie van drukletsels; * de katheter is doorzichtig zijn voor gemakkelijke observatie van flashback; * de katheter is zonder bijspuitpunt; * de katheter is voorzien van kleurcodering volgens ISO-norm; * de katheter is zonder leiding; De inschrijver drukt in uren uit hoelang de katheter geplaatst mag blijven bij een patiënt die gemakkelijk aangeprikt werd en die geen noemenswaardige antecenten heeft. Staving hiervan d.m.v. attesten, certificering of wetenschappelijke onderbouwing in de vorm van literatuur- of publicatie. Lijst is wenselijk.
Interne Kennung: CS-2024-011_3
Los: LOT-0004
Titel: Perifere IV katheter - Pediatrisch
Beschreibung: De intraveneuze katheter moet aan volgende kenmerken voldoen: - geen veiligheidsmechanisme ter voorkoming van prik-, snij-, en spatongevallen aanwezig - Naald en katheter: * de katheter moet compatibel zijn met Luer-Lok™-aansluitingen of gelijkwaardig; * de naaldpunt moet voorzien zijn van een geoptimaliseerd slijp- en penetratieprofiel dat de kans op succesvolle insertie verhoogt; * de naald moet voorzien zijn van een slijmvliesvriendelijke punttechnologie die de inbreng vergemakkelijkt en vaattrauma minimaliseert. * de naald een vloeiende toegang tot de ader bieden en ontworpen zijn voor een hoge eerste-insertiesuccesratio. * de naald kan gedeeltelijk in- en uit getrokken worden zonder dat de katheter zelf meekomt; * beschikbaar in katheter diameters: 24G, 26G; * de lengte van de naald volgens de richtafmetingen in omschrijving per artikel; * de katheter is zonder systeem om bloed-gecontroleerd te werken; * de hub is zo klein mogelijke ter preventie van drukletsels; * de katheter is doorzichtig zijn voor gemakkelijke observatie van flashback; * de katheter is zonder bijspuitpunt; * de katheter is voorzien van kleurcodering volgens ISO-norm; * de katheter is zonder leiding; * de katheter heeft wel of geen vleugels, volgens info uit inventaris, voor een goede fixatie. De inschrijver drukt in uren uit hoelang de katheter geplaatst mag blijven bij een patiënt die gemakkelijk aangeprikt werd en die geen noemenswaardige antecenten heeft. Staving hiervan d.m.v. attesten, certificering of wetenschappelijke onderbouwing in de vorm van literatuur- of publicatie. Lijst is wenselijk. Deze katheter zal op de pediatrie gebruikt worden voor de bloedafname van de baby.
Interne Kennung: CS-2026-004_4
Los: LOT-0005
Titel: Perifere IV katheter - zonder bloedcontrole
Beschreibung: De intraveneuze katheter moet aan volgende kenmerken voldoen: - geen veiligheidsmechanisme ter voorkoming van prik-, snij-, en spatongevallen aanwezig - Naald en katheter: * de katheter moet compatibel zijn met Luer-Lok™-aansluitingen of gelijkwaardig; * de naaldpunt moet voorzien zijn van een geoptimaliseerd slijp- en penetratieprofiel dat de kans op succesvolle insertie verhoogt; * de naald moet voorzien zijn van een slijmvliesvriendelijke punttechnologie die de inbreng vergemakkelijkt en vaattrauma minimaliseert. * de naald een vloeiende toegang tot de ader bieden en ontworpen zijn voor een hoge eerste-insertiesuccesratio. * de naald kan gedeeltelijk in- en uit getrokken worden zonder dat de katheter zelf meekomt; * beschikbaar in katheter diameters: 24G, 22G, 20G, 14G; * de lengte van de naald volgens de richtafmetingen in omschrijving per artikel; * de katheter is zonder systeem om bloed-gecontroleerd te werken; * de hub is zo klein mogelijke ter preventie van drukletsels; * de katheter is doorzichtig zijn voor gemakkelijke observatie van flashback; * de katheter is zonder bijspuitpunt; * de katheter is voorzien van kleurcodering volgens ISO-norm; * de katheter is zonder leiding; * de katheter heeft wel of geen vleugels, volgens info uit inventaris, voor een goede fixatie. De inschrijver drukt in uren uit hoelang de katheter geplaatst mag blijven bij een patiënt die gemakkelijk aangeprikt werd en die geen noemenswaardige antecenten heeft. Staving hiervan d.m.v. attesten, certificering of wetenschappelijke onderbouwing in de vorm van literatuur- of publicatie. Lijst is wenselijk. Deze katheters zullen op de spoedafdeling en het operatiekwartier gebruikt worden voor moeilijk te prikken venen. Op de pediatrie zal deze katheter gebruikt worden voor de bloedafname
Interne Kennung: CS-2024-011_5
Los: LOT-0006
Titel: Perifere lange IV katheter
Beschreibung: De intraveneuze katheter moet aan volgende kenmerken voldoen: De intraveneuze katheter moet aan volgende kenmerken voldoen: - veiligheidsmechanisme ter voorkoming van prik-, snij-, en spatongevallen: * moet voorzien zijn van een veiligheidssysteem dat de naald automatisch afschermt; * de veiligheid moet worden geactiveerd zonder impact op de inbrengtechniek of het gebruiksgemak; * na activering moet de naald volledig en onomkeerbaar worden afgeschermd; * het systeem moet aantoonbaar bijdragen aan een significante reductie van needlestick-incidenten (±95%) ten opzichte van niet-veilige katheters. - Naald en katheter: * de katheter moet compatibel zijn met Luer-Lok™-aansluitingen of gelijkwaardig; * de naaldpunt moet voorzien zijn van een geoptimaliseerd slijp- en penetratieprofiel dat de kans op succesvolle insertie verhoogt; * de naald moet voorzien zijn van een slijmvliesvriendelijke punttechnologie die de inbreng vergemakkelijkt en vaattrauma minimaliseert. * de naald een vloeiende toegang tot de ader bieden en ontworpen zijn voor een hoge eerste-insertiesuccesratio. * de naald kan gedeeltelijk in- en uit getrokken worden zonder dat de katheter zelf meekomt; * de naald is voorzien van versterkte tip ter verbetering en behoud van een consistente aspiratiesnelheid zonder dat de katheter inklapt; * de ingekeepte naald maakt visuele controle van terugvloeïing mogelijk voordat het de terugstroomkamer bereikt; * de katheter is beschikbaar in katheter diameters: 18G,20G, 22G; * de lengte van de naald volgens de richtafmetingen in omschrijving per artikel; * de dop is met systeem om bloed-gecontroleerd te werken; * de hub is zo klein mogelijke ter preventie van drukletsels; * de katheter is doorzichtig zijn voor gemakkelijke observatie van flashback; * de katheter is zonder bijspuitpunt; * de katheter is voorzien van kleurcodering volgens ISO-norm; * de katheter is zonder leiding; * de katheter is niet voorzien van vleugels; * de katheter kan gedurende meerdere dagen blijven steken; * de katheter wordt geleverd met een geïntegreerde nitinol voerdraad om lastig aanprikken te helpen verminderen en om scherpe inbrenghoeken mogelijk te maken; * de behuizing is van polyurethaan dewelke zachter wordt bij lichaamstemperatuur, waardoor beschadiging van de vaatwand tot een minimum wordt beperkt; * via de katheter kunnen contrastmiddelen voor CT-scans worden geïnjecteerd met de volgende maximale stroomsnelheden: 18G: 7 ml/sec 20G: 5 ml/sec 22G: 2 ml/sec De inschrijver drukt in uren uit hoelang de katheter geplaatst mag blijven bij een patiënt die gemakkelijk aangeprikt werd en die geen noemenswaardige antecenten heeft. Staving hiervan d.m.v. attesten, certificering of wetenschappelijke onderbouwing in de vorm van literatuur- of publicatie. Lijst is wenselijk.
Interne Kennung: CS-2026-004_6