2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zwiększenie dostępności e-usług publicznych poprzez cyfryzację Urzędu Starostwa Powiatowego w Ropczycach – Uruchomienie nowych i zmodernizowanych e-usług
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie nowych i zmodernizowanych e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie podzielone zostało na dwie części: Część 1 - Oprogramowanie dziedzinowe (egeodezja, eśrodowisko) Lp. Nazwa środka trwałego lub wartości niematerialnych i prawnych itp. 1. Oprogramowanie dziedzinowe część 1 (egeodezja, eśrodowisko) 2. Instalacja i konfiguracja (platforma e-usług) 3. Integracja (platforma e-usług) 4. Szkolenia dla użytkowników Część 2 - Oprogramowanie dziedzinowe (edrogi) Lp. Nazwa środka trwałego lub wartości niematerialnych i prawnych itp. 1. Oprogramowanie dziedzinowe część 2 (edrogi) 2. Instalacja i konfiguracja (platforma e-usług) 3. Integracja (platforma e-usług) 4. Szkolenia dla użytkowników Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych.
Interne Kennung: WI.272.1.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Oprogramowanie dziedzinowe (egeodezja, eśrodowisko)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie nowych i zmodernizowanych e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Część 1 - Oprogramowanie dziedzinowe (egeodezja, eśrodowisko): 1. Oprogramowanie dziedzinowe część 1 (egeodezja, eśrodowisko) 2. Instalacja i konfiguracja (platforma e-usług) 3. Integracja (platforma e-usług) 4. Szkolenia dla użytkowników
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Oprogramowanie dziedzinowe (edrogi)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest uruchomienie nowych i zmodernizowanych e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Część 2 - Oprogramowanie dziedzinowe (edrogi) 1. Oprogramowanie dziedzinowe część 2 (edrogi) 2. Instalacja i konfiguracja (platforma e-usług) 3. Integracja (platforma e-usług) 4. Szkolenia dla użytkowników
Interne Kennung: część 2