2. Verfahren
Verfahren
Titel: Exploitatie dorpshuizen
Beschreibung: De gemeente Altena is op zoek naar één exploitant voor drie dorpshuizen en bijbehorende sportvoorzieningen: • Het Vlechtwerk in Werkendam, • De Dussenaar in Dussen, • d’Alburcht in Wijk en Aalburg. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: K012362
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92610000 Betrieb von Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 oktober 2026. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van vijf jaar en 3 maanden. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2031.