38792-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – PRANÍ PRÁDLA PRO ROKYCANSKOU NEMOCNICI A.S. 2026 - 2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPRANÍ PRÁDLA PRO ROKYCANSKOU NEMOCNICI A.S. 2026 - 2029
BeschreibungPředmětem této VZ je zajištění komplexních služeb spojených s praním a chemickým čištěním prádla, žehlením, mandlováním, odvozem špinavého prádla a dovozem čistého prádla na dodací místo zadavatele dle závazného harmonogramu svozů pro Rokycanskou nemocnici, a.s. po dobu 48 měsíců.
Interne KennungCN/103/CN/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98315000 Bügeln, 98312000 Textilreinigung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zajištění komplexních služeb spojených s praním a chemickým čištěním prádla, žehlením, mandlováním, odvozem špinavého prádla a dovozem čistého prádla na dodací místa zadavatele dle závazného harmonogramu svozů pro Rokycanskou nemocnici, a.s. po dobu 48 měsíců.
Optionen
Beschreibung der OptionenVarianta § 100 odst. 1: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje: - vyhrazuje inflační doložku, která umožňuje navýšení ceny za plnění VZ za následujících podmínek: Dodavatel je oprávněn požadovat navýšení ceny za každý kalendářní rok v případě inflace. Do konce září následujícího kalendářního roku zašle dodavatel zadavateli potřebné informace a doklady o míře inflace s návrhem na zvýšení ceny za plnění VZ. Žádost může být zaslána nejdříve počátkem září následujícího roku. První žádost může dodavatel zaslat v září 2028, a to za předchozí rok 2027. Cena bude upravena o roční míru inflace vyhlášenou Českým statistickým úřadem (ČSÚ). Varianta § 100 odst. 2: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje: - nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně; V případě, že dojde v důsledku uplatnění výhrady podle § 100 odst. 2 ZZVZ k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část služeb tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části služeb. Varianta § 100 odst. 3: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje: - změnu závazku spočívající v poskytnutí dalších služeb stejného druhu v rozsahu do 30 % předpokládané hodnoty VZ. V případě uplatnění vyhrazené změny zahájí zadavatel jednací řízení bez uveřejnění podle § 66 a 67 ZZVZ. Dodavateli bude zaslána výzva k jednání a podání nabídky.