387941-2025 - Wettbewerb
Polen – Tonerkassetten – Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek do Sądu Okręgowego w Katowicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek do Sądu Okręgowego w Katowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek do Sądu Okręgowego w Katowicach” w podziale na części: a) Część I – „Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych i kserokopiarek dla Sądu Okręgowego w Katowicach”, b) Część II – „Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych dla Sądu Okręgowego w Katowicach”.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192113 Tonerkassetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30124300 Trommeln für Büromaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych i kserokopiarek dla Sądu Okręgowego w Katowicach
Beschreibung: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych i kserokopiarek dla Sądu Okręgowego w Katowicach
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania, w zależności od potrzeb, z opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP. 2) Zamawiający ma prawo skorzystać z opcji w okresie trwania umowy. 3) Skorzystanie z opcji polegało będzie na zwiększeniu ilości materiałów eksploatacyjnych w ramach zawartej umowy, do maksymalnie 20% całkowitego wynagrodzenia Wykonawcy określonego w umowie, poprzez złożenie przez Zamawiającego jednostronnego oświadczenia – zamówienia w formie pisemnej. 4) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w przypadku wyczerpania ilości danego asortymentu w trakcie trwania umowy. 5) Podstawę określenia wartości wynagrodzenia Wykonawcy w ramach opcji stanowić będą ceny jednostkowe wskazane w ofercie Wykonawcy. 6) Wykonawca każdorazowo zrealizuje zamówienia w terminie określonym w umowie. 7) Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. 8) Nieskorzystanie przez Zamawiającego z opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych dla Sądu Okręgowego w Katowicach
Beschreibung: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek atramentowych dla Sądu Okręgowego w Katowicach