2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą opatrunków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą opatrunków dla ZOZ w Dąbrowie Tarnowskiej. Zamówienie zostało podzielone na 15 części (pakietów) wg opisu zawartego w załączniku nr 2 – formularz cenowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141111 Klebeverband, 33141112 Heftpflaster
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Opatrunki
Beschreibung: Opatrunki
Interne Kennung: Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: 2. Lignina i siatka opatrunkowa
Beschreibung: Lignina i siatka opatrunkowa
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Przylepce/ przylepce do mocowania kaniul
Beschreibung: Przylepce/ przylepce do mocowania kaniul
Interne Kennung: Pakiet 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0004
Titel: 4. Opaski gipsowe
Beschreibung: Opaski gipsowe
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Zestawy opatrunkowe 1
Beschreibung: Zestawy opatrunkowe 1
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Zestaw na stół wyciągowy
Beschreibung: Zestaw na stół wyciągowy
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Opatrunki specjalistyczne 1
Beschreibung: Opatrunki specjalistyczne 1
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Plastry opatrunkowe
Beschreibung: Plastry opatrunkowe
Interne Kennung: Pakiet 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster
Los: LOT-0009
Titel: 9. Kompresy, tupfery, serwety
Beschreibung: Kompresy, tupfery, serwety
Interne Kennung: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Podkłady podgipsowe
Beschreibung: Podkłady podgipsowe
Interne Kennung: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Opatrunki specjalistyczne 2
Beschreibung: Opatrunki specjalistyczne 2
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Opatrunki specjalistyczne 3
Beschreibung: Opatrunki specjalistyczne 3
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Akcesoria, taśmy
Beschreibung: Akcesoria, taśmy
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Zestawy opatrunkowe 2
Beschreibung: Zestawy opatrunkowe 2
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Opatrunki specjalistyczne 4
Beschreibung: Opatrunki specjalistyczne 4
Interne Kennung: Pakiet 15