Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy, na warunkach określonych w projekcie umowy. W ramach prawa opcji Zamawiający zastrzega sobie możliwość zwiększenia zamówienia do 50% wartości brutto zamówienia podstawowego.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Land: Polen