2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu na terenie Gminy Zawoja
Beschreibung: Przewóz osób w przewozach pasażerskich (transport drogowy) na liniach komunikacyjnych użyteczności publicznej lub sieci komunikacyjnej przebiegających na obszarze gminy Zawoja. Wykaz pojedynczych linii komunikacyjnych, dla których zostaną zawarte odrębne umowy: 1. Zawoja Markowa – Zawoja Krowiarki – Zawoja Markowa 2. Zawoja Wełcza Pętla – Zawoja Przysłop OSP – Zawoja Wełcza Pętla 3. Zawoja Wełcza Pętla – Zawoja Czatoża – Zawoja Markowa – Zawoja Centrum 4. Zawoja Centrum – Zawoja Podpolice – Zawoja Centrum 5. Skawica Sucha Góra Warty Pętla – Zawoja Krowiarki – Skawica Sucha Góra Warty Pętla 6. Zawoja Czatoża – Zawoja Policzne – Zawoja Czatoża 7. Zawoja Policzne – Skawica u Steca
Interne Kennung: ZP.041.16.2024.AW
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykaz pojedynczych linii komunikacyjnych, dla których zostaną zawarte odrębne umowy: 1.Zawoja Markowa - Zawoja Krowiarki - Zawoja Markowa o długości 25 km, 2.Zawoja Wełcza Pętla - Zawoja Przyszłop OSP - Zawoja Wełcza Pętla o długości 36,80 km, 3.Zawoja Wełcza Pętla - Zawoja Czatoża - Zawoja Markowa - Zawoja Centrum o długości 34,2 km, 4.Zawoja Centrum - Zawoja Podpolice - Zawoja Centrum o długości 15 km, 5.Skawica Centrum - Skawica Sucha Góra Warty Pętla - Zawoja Krowiarki - Skawica Centrum - Skawica Sucha Góra Warty Pętla o długości 63 km, 6.Zawoja Czatoża - Zawoja Policzne - Zawoja Czatoża o długości 10 km. 7. Zawoja Policzne – Skawica u Steca