2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Personeelsvoorziening: Inhuur van personeel en werving & selectie
Beschreibung: Aurelia Onderwijs bereidt een aanbesteding voor de personeelsvoorziening voor, bestaande uit inhuur van personeel en werving & selectie. De beoogde ingangsdatum van de nieuwe raamovereenkomsten is 1 januari 2027. De aanbesteding is opgedeeld in twee percelen: (1) detachering en (2) werving & selectie. Aurelia Onderwijs hanteert een terughoudend beleid ten aanzien van externe inhuur. Externe inzet vindt uitsluitend plaats wanneer interne werving niet leidt tot een passende invulling van vacatures, met name bij tijdelijke vervanging, spoedsituaties en moeilijk vervulbare functies. Inhuur van zzp’ers maakt geen onderdeel uit van de werkwijze. Met deze marktconsultatie wil Aurelia Onderwijs inzicht verkrijgen in de mogelijkheden van de markt om te voorzien in kwalitatieve, flexibele en rechtmatige personeelsvoorziening binnen het voortgezet onderwijs. Daarbij staan onder meer snelheid van levering, kwaliteit van kandidaten, flexibiliteit in samenwerking en naleving van relevante wet- en regelgeving centraal. Voor perceel 1 (detachering) ligt de focus op tijdelijke inzet van onderwijzend personeel, met aandacht voor snelle beschikbaarheid, regionale dekking, duidelijke responstijden en flexibele contractuele afspraken. Ook worden marktpartijen bevraagd over thema’s zoals parallelle inzet van leveranciers, overnameconstructies en naleving van cao VO, pensioenregelingen en privacywetgeving. Voor perceel 2 (werving & selectie) richt de consultatie zich op structurele invulling van vacatures. Onderwerpen zijn onder andere vergoedingsstructuren, kwaliteitseisen, samenwerking in het recruitmentproces en snelheid in kandidaatvoorziening, mede in het licht van de krapte op de arbeidsmarkt en veranderende kandidaatverwachtingen. De marktconsultatie moet bijdragen aan een toekomstbestendige en uitvoerbare inkoopstrategie voor personeelsvoorziening binnen Aurelia Onderwijs. De geraamde waarde wordt bekend gemaakt bij de aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 593499
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung, 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Aurelia Onderwijs bereidt een aanbesteding voor de personeelsvoorziening voor, bestaande uit inhuur van personeel en werving & selectie. De beoogde ingangsdatum van de nieuwe raamovereenkomsten is 1 januari 2027. De aanbesteding is opgedeeld in twee percelen: (1) detachering en (2) werving & selectie. Aurelia Onderwijs hanteert een terughoudend beleid ten aanzien van externe inhuur. Externe inzet vindt uitsluitend plaats wanneer interne werving niet leidt tot een passende invulling van vacatures, met name bij tijdelijke vervanging, spoedsituaties en moeilijk vervulbare functies. Inhuur van zzp’ers maakt geen onderdeel uit van de werkwijze. Met deze marktconsultatie wil Aurelia Onderwijs inzicht verkrijgen in de mogelijkheden van de markt om te voorzien in kwalitatieve, flexibele en rechtmatige personeelsvoorziening binnen het voortgezet onderwijs. Daarbij staan onder meer snelheid van levering, kwaliteit van kandidaten, flexibiliteit in samenwerking en naleving van relevante wet- en regelgeving centraal. Voor perceel 1 (detachering) ligt de focus op tijdelijke inzet van onderwijzend personeel, met aandacht voor snelle beschikbaarheid, regionale dekking, duidelijke responstijden en flexibele contractuele afspraken. Ook worden marktpartijen bevraagd over thema’s zoals parallelle inzet van leveranciers, overnameconstructies en naleving van cao VO, pensioenregelingen en privacywetgeving. Voor perceel 2 (werving & selectie) richt de consultatie zich op structurele invulling van vacatures. Onderwerpen zijn onder andere vergoedingsstructuren, kwaliteitseisen, samenwerking in het recruitmentproces en snelheid in kandidaatvoorziening, mede in het licht van de krapte op de arbeidsmarkt en veranderende kandidaatverwachtingen. De marktconsultatie moet bijdragen aan een toekomstbestendige en uitvoerbare inkoopstrategie voor personeelsvoorziening binnen Aurelia Onderwijs.
Interne Kennung: 1