2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Sanitaire Supplies
Beschreibung: De Aanbesteding heeft als doel het selecteren van een nieuwe samenwerkingspartner voor de levering en dienstverlening van de sanitaire supplies bij De HHs. De overeenkomst richt zich op een flexibele en beheersbare uitvoering van de levering en dienstverlening van sanitaire supplies gedurende de looptijd van de samenwerking.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife, 33761000 Toilettenpapier, 33770000 Hygienepapier, 33771000 Papiersanitärartikel, 39811100 Lufterfrischer
5. Los
Los: LOT-0000