388124-2026 - Ergebnis
Polen – Chirurgische Implantate – Dostawa asortymentu chirurgii naczyniowej wraz z dzierżawą generatora do litotrypsji na potrzeby 118 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Ełku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa asortymentu chirurgii naczyniowej wraz z dzierżawą generatora do litotrypsji na potrzeby 118 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ w Ełku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa asortymentu chirurgii naczyniowej wraz z dzierżawą generatora do litotrypsji zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, który stanowią Załączniki nr 2.1 - 2.19 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 314284-2026
Interne Kennung: DZP/PN/7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184200 Vaskuläre Prothesen, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Stentgrafty do zaopatrywania tętniaków aorty brzusznej i biodrowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi odpowiednio Załącznik nr 2.1-2.19 do SWZ
Interne Kennung: Część nr 4 - Stentgrafty do zaopatrywania tętniaków aorty brzusznej i biodrowych
Haupteinstufung (cpv): 33184200 Vaskuläre Prothesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Prowadniki specjalistyczne
Interne Kennung: Część nr 6 - Prowadniki specjalistyczne
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 -Strzykawka wysokociśnieniowa i cewniki wspierające
Interne Kennung: Część nr 7 -Strzykawka wysokociśnieniowa i cewniki wspierające
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - Łaty i protezy naczyniowe
Interne Kennung: Część nr 8 - Łaty i protezy naczyniowe
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - Sprzęt do zabiegów wewnątrznaczyniowych
Interne Kennung: Część nr 10 - Sprzęt do zabiegów wewnątrznaczyniowych
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - Stentgrafty aortalne i biodrowe
Interne Kennung: Część nr 12 - Stentgrafty aortalne i biodrowe
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - Strzykawka wysokociśnieniowa z manometrem
Interne Kennung: Część nr 14 - Strzykawka wysokociśnieniowa z manometrem
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - Cewniki balonowe i stenty naczyniowe
Interne Kennung: Część nr 17 - Cewniki balonowe i stenty naczyniowe
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 -Introduktory naczyniowe, prowadniki i systemy zamykające
Interne Kennung: Część nr 18 -Introduktory naczyniowe, prowadniki i systemy zamykające