2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Certyfikowane przez producenta oprogramowania szkolenia wraz z egzaminami dla administratorów systemów ściśle związane z wdrażaną architekturą sprzętowo-programową w ramach projektu Cyfrowa Policja - wdrożenie e-usług oraz systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją w śląskiej Policji”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń dla funkcjonariuszy oraz pracowników śląskiego garnizonu policji w ramach programu: Cyfrowa Policja - wdrożenie e-usług oraz systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją w śląskiej Policji Szkolenie: Akredytowane szkolenie EC-Council Certified Network Defender (C|ND) wraz z egzaminem 312-38 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 3 do SWZ. Niniejsze zamówienie realizowane będzie ze środków projektu „Cyfrowa Policja - wdrożenie e-usług oraz systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją w śląskiej Policji” w ramach Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) dla Priorytetu: FESL.01.00-Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój dla Działania: FESL.01.04-Cyfryzacja administracji publicznej Zamawiający zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki, które zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. W zakresie terminu realizacji: Wykonawca zobowiązany jest udostępnić szkolenie online oraz przekazać Zamawiającemu voucher na egzamin w terminie do 14 dni od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: ZP-2380-131/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył 30- dniowy termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.1. Oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tzn. opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Ofertę należy sporządzić zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 1.2. Wykonawca dołącza do oferty oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o niepodleganiu wykluczeniu, w zakresie wskazanym w Rozdziale III, ust. 1 SWZ oraz w zakresie wskazanym w Rozdziale III, ust. 2 SWZ (oświadczenie o spełnienie warunków i niepodleganiu wykluczeniu należy złożyć w formie JEDZ). Uszczegółowienie w zakresie wskazanym w Rozdziale III, ust. 2 SWZ: a) pkt. 2.1. SWZ [w zakresie podstaw wykluczenia z art. 108 ust. 1 pkt 1) – 6) ustawy Pzp] – oświadczenie należy złożyć w formie JEDZ; zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. b) pkt 2.2. SWZ [w zakresie podstaw wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego]– oświadczenie należy złożyć w formie JEDZ, zaznaczając odpowiednią odpowiedź w części III sekcja D; c) pkt. 2.4. SWZ [w zakresie podstaw wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r.] – oświadczenie należy złożyć zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik 5 do SWZ. 1.6. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest załączyć: 1) oświadczenie, o którym mowa w Rozdziale IV ust. 1: pkt 1.2. a) – b) SWZ – w formie JEDZ, oraz pkt 1.2. c) SWZ – na wzorze załącznika nr 5 do SWZ. 2) odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru potwierdzającego, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, 3) pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, gdy umocowanie osoby składającej ofertę nie wynika z dokumentów opisanych w pkt 4), 4) w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: a) pełnomocnictwo, w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, z treści którego będzie wynikało umocowanie do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno zawierać w szczególności wskazanie: - postępowania o zamówienie publicznego, którego dotyczy, - wszystkich wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia wymienionych z nazwy z określeniem adresu siedziby, - ustanowionego pełnomocnika oraz zakresu jego pełnomocnictwa, b) oświadczenie, o którym mowa w rozdziale I sekcja 4 ust. 4.4 SWZ (Zamawiający dopuszcza złożenia tego oświadczenia na formularzu ofertowym); 5) zestawienie rozwiązań(szkoleń) równoważnych wraz z ich opisem, o ile Wykonawca zastosował rozwiązania równoważne zgodnie z rozdziałem 2 ust. 3 SWZ. 2. Oświadczenia i dokumenty składane na wezwanie 2.1. Zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp; b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego; − sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jednolity Dz. U. z 2024 r. poz. 1616), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 6 do SWZ 3) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniach: - o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, Wzór oświadczenia Wykonawcy potwierdzające aktualność informacji zawartych w ww. oświadczeniach stanowi – Załącznik nr 7 do SWZ. 4)Zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, 5) Zaświadczenie lub inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy, 6) W zakresie braku podstaw wykluczenia o których mowa w art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp – odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej 7) Dokument potwierdzający wpis przedsiębiorstwa do Bazy Usług Rozwojowych i /lub aktualny wpis do ewidencji szkół i niepublicznych placówek oświatowych Wykonawcy w określonej organizacji, do którego uzależnione jest prawo świadczenia nabywanej przez Zamawiającego usługi w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania na podstawie ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 r. o systemie informacji oświatowej (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 1942 ze zmianami). Szczegółowe informacje na temat dokumentów znajdują się w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Akredytowane szkolenie EC-Council Certified Network Defender (C|ND) wraz z egzaminem 312-38
Beschreibung: Akredytowane szkolenie EC-Council Certified Network Defender (C|ND) wraz z egzaminem 312-38 dla 1 administratora– szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1. do SWZ