2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKA PRŮMYSLOVÉ KAMENNÉ SOLI – OKRES LIBEREC, ČESKÁ LÍPA, SEMILY, JABLONEC NAD NISOU 2026-2027
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na dobu trvání 12 měsíců s jedním účastníkem na každou část Veřejné zakázky, na jejímž základě bude docházet k dodání posypové kamenné soli pro zimní údržbu komunikací (dále jen „posypová sůl“) v příslušných oblastech Libereckého kraje. Předmětem plnění je dodávka volně ložené posypové kamenné soli určené pro zimní údržbu komunikací, která splňuje tyto parametry: • posypová sůl nesmí překročit limit škodlivin v chemických rozmrazovacích materiálech, jak stanoví TP 116 (technické podmínky schválené Ministerstvem dopravy, volně ke stažení na http://www.pjpk.cz/data/USR_001_2_8_TP/TP_116a.pdf); • váhový podíl NaCl (chloridu sodného) v dodávané posypové soli musí být min. 98 % při 0 % obsahu vody ve vzorku; • posypová sůl nesmí vykazovat při dodání více než 2 váhová procenta stálé vlhkosti; • vybraný dodavatel ručí za nespékavost posypové soli po dobu minimálně 2 let ode dne dodání. Veškerá dodávaná posypová sůl je ošetřena proti spékavosti k tomu určeným prostředkem; • posypová sůl musí splňovat charakteristiky a zrnitosti pro zimní údržbu pozemních komunikací, dle ustanovení bodu 8 odst. a) přílohy č. 7 vyhlášky Ministerstva dopravy a spojů č. 104/1997 Sb., kterou se provádí zákon o pozemních komunikacích; • skladba zrnitosti posypové soli musí splňovat následující požadavky váhových procent jednotlivých frakcí: - do 0,16 mm max. 5 % hmotnosti; - od 0,16 mm do 0,80 mm max. 30 % hmotnosti; - od 0,80 mm do 3,15 mm min. 60 % hmotnosti; - od 3,15 mm do 5 mm max. 20 % hmotnosti; - nad 5 mm 0 % hmotnosti. Předmětem Veřejné zakázky je i dodání posypové soli na rampu konkrétních skladů Zadavatele pomocí nákladních vozidel (návěs, souprava s vyklápěním do boku). Možnost konkrétního typu dopravy se liší podle jednotlivých skladů Zadavatele a může být v průběhu plnění Rámcové dohody Zadavatelem upřesněna či změněna. Veřejná zakázka je rozdělená na celkem 4 části. Jednotlivé části jsou rozděleny dle místa dodávek plnění pro jednotlivé okresy. Více viz ZD.
Interne Kennung: Z26018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34927100 Auftausalz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Česká Lípa
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na dobu trvání 12 měsíců s jedním účastníkem na každou část Veřejné zakázky, na jejímž základě bude docházet k dodání posypové kamenné soli pro zimní údržbu komunikací (dále jen „posypová sůl“) v příslušných oblastech Libereckého kraje. Veřejná zakázka je rozdělená na celkem 4 části. Jednotlivé části jsou rozděleny dle místa dodávek plnění pro jednotlivé okresy. Část 1 Veřejné zakázky zahrnuje dodávky posypové kamenné soli do skladů Zadavatele nacházejících se v oblasti okresu Česká Lípa. Zadavatelem předpokládaný rozsah dodávky v období 1.4. – 31.10.: 7 000 t/rok. Zadavatelem předpokládaný rozsah dodávky v období 1.11. – 31.3.: 1 000 t/rok. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 1 - Česká Lípa
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - Semily
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na dobu trvání 12 měsíců s jedním účastníkem na každou část Veřejné zakázky, na jejímž základě bude docházet k dodání posypové kamenné soli pro zimní údržbu komunikací (dále jen „posypová sůl“) v příslušných oblastech Libereckého kraje. Veřejná zakázka je rozdělená na celkem 4 části. Jednotlivé části jsou rozděleny dle místa dodávek plnění pro jednotlivé okresy. Část 4 zahrnuje dodávky posypové kamenné soli do skladů Zadavatele nacházejících se v oblasti okresu Semily. Zadavatelem předpokládaný rozsah dodávky v období 1.4. – 31.10.: 7 500 t/rok. Zadavatelem předpokládaný rozsah dodávky v období 1.11. – 31.3.: 1 750 t/rok. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 4 - Semily
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Jablonec nad Nisou
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na dobu trvání 12 měsíců s jedním účastníkem na každou část Veřejné zakázky, na jejímž základě bude docházet k dodání posypové kamenné soli pro zimní údržbu komunikací (dále jen „posypová sůl“) v příslušných oblastech Libereckého kraje. Veřejná zakázka je rozdělená na celkem 4 části. Jednotlivé části jsou rozděleny dle místa dodávek plnění pro jednotlivé okresy. Část 3 Veřejné zakázky zahrnuje dodávky posypové kamenné soli do skladů Zadavatele nacházejících se v oblasti okresu Jablonec nad Nisou (dále jen „Část 3“). Zadavatelem předpokládaný rozsah dodávky v období 1.4. – 31.10.: 5 450 t/rok. Zadavatelem předpokládaný rozsah dodávky v období 1.11. – 31.3.: 1 500 t/rok. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 3 - Jablonec nad Nisou
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Liberec
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na dobu trvání 12 měsíců s jedním účastníkem na každou část Veřejné zakázky, na jejímž základě bude docházet k dodání posypové kamenné soli pro zimní údržbu komunikací (dále jen „posypová sůl“) v příslušných oblastech Libereckého kraje. Veřejná zakázka je rozdělená na celkem 4 části. Jednotlivé části jsou rozděleny dle místa dodávek plnění pro jednotlivé okresy. Část 2 Veřejné zakázky zahrnuje dodávky posypové kamenné soli do skladů Zadavatele nacházejících se v oblasti okresu Liberec. Zadavatelem předpokládaný rozsah dodávky v období 1.4. – 31.10.: 6 000 t/rok. Zadavatelem předpokládaný rozsah dodávky v období 1.11. – 31.3.: 1 000 t/rok. Více viz ZD.
Interne Kennung: Část 2 - Liberec