2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení Vědeckého a diagnostického onkologického centra – Fakultní nemocnice v Motole, Praha – mikroskopy
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka a instalace níže uvedených přístrojů pro potřeby Vědeckého a diagnostického onkologického centra FN Motol: (i.) pro část 1 VZ: inverzní live-cell IF mikroskop určený k pokročilé analýze živých buněk pomocí imunofluorescence; přístroj bude určen pro řešení širokého spektra inovativních výzkumných úkolů, kdy kombinuje vysoké rozlišení a schopnost dlouhodobého sledování živých buněk; (ii.) pro část 2 VZ: Konfokální mikroskop a jeho příslušenství určený k vysoce kvalitnímu optickému zobrazování s vysokým rozlišením a schopností přesné analýzy biologických vzorků a bude určen pro řešení širokého spektra inovativních výzkumných úkolů. Přístroj poskytne analýzu dynamiky buněčných interakcí a studium interakcí mezi buňkami a jejich mikroprostředím. Vyvíjené postupy budou využity k podpoře personalizované medicíny a umožní efektivní využití dat pro cílené léčebné intervence. (dále a výše společně jen „přístroje“ a samostatně jen „přístroj“) Nabízené přístroje musí splňovat technické požadavky na předmět plnění stanovené zadavatelem, a to v rozsahu stanoveném v příloze č. 1 kupní smlouvy – Technická specifikace předmětu plnění. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů; (ii.) Instruktáž/proškolení personálu, které bude provádět osoba k tomu pověřená v souladu s příslušnými právními předpisy; (iii.) Záruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika. Dodaný přístroj (včetně příslušenství) musí být nový, dosud neužívaný, nerepasovaný a zcela funkční, tzn. bez nutnosti zakoupení dalších komponent. Smluvní vztah mezi zadavatelem a dodavatelem se bude řídit Kupní smlouvou, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem po prokázání splnění všech podmínek, které zadavatel požaduje. Součástí předmětu plnění je dále pozáruční servis přístrojů. Smluvní vztah mezi zadavatelem a dodavatelem se bude řídit Smlouvou o poskytování servisních služeb (dále také jen „servisní smlouva“), která bude uzavřena s vybraným dodavatelem po prokázání splnění všech podmínek, které zadavatel požaduje.
Interne Kennung: 50/VZ/2026/PH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38513100 Inversionsmikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38515200 Fluoreszenzmikroskope, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Inverzní live-cell IF mikroskop
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka a instalace inverzního live-cell IF mikroskopu určeného k pokročilé analýze živých buněk pomocí imunofluorescence; přístroj bude určen pro řešení širokého spektra inovativních výzkumných úkolů, kdy kombinuje vysoké rozlišení a schopnost dlouhodobého sledování živých buněk, pro potřeby Vědeckého a diagnostického onkologického centra FN Motol (dále a výše „přístroj“). Nabízený přístroj musí splňovat technické požadavky na předmět plnění stanovené zadavatelem, a to v rozsahu stanoveném v příloze č. 1 kupní smlouvy – Technická specifikace předmětu plnění. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů; (ii.) Instruktáž/proškolení personálu, které bude provádět osoba k tomu pověřená v souladu s příslušnými právními předpisy; (iii.) Záruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika. Dodaný přístroj (včetně příslušenství) musí být nový, dosud neužívaný, nerepasovaný a zcela funkční, tzn. bez nutnosti zakoupení dalších komponent. Smluvní vztah mezi zadavatelem a dodavatelem se bude řídit Kupní smlouvou, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem po prokázání splnění všech podmínek, které zadavatel požaduje. Součástí předmětu plnění je dále pozáruční servis přístroje. Smluvní vztah mezi zadavatelem a dodavatelem se bude řídit Smlouvou o poskytování servisních služeb (dále také jen „servisní smlouva“), která bude uzavřena s vybraným dodavatelem po prokázání splnění všech podmínek, které zadavatel požaduje.
Interne Kennung: část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku vyplývajícího ze smlouvy o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem. Předmětem vyhrazeného závazku je inflační doložka. Podrobnosti jsou stanoveny v závazném vzoru servisní smlouvy, který tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace. Pro vyloučení pochybností zadavatel výslovně uvádí, že vyhrazená změna závazku dle odst. 14.1 zadávací dokumentace se nevztahuje na plnění dle kupní smlouvy, která tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Los: LOT-0002
Titel: Konfokální mikroskop a jeho příslušenství
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka a instalace konfokálního mikroskopu a jeho příslušenství určený k vysoce kvalitnímu optickému zobrazování s vysokým rozlišením a schopností přesné analýzy biologických vzorků a bude určen pro řešení širokého spektra inovativních výzkumných úkolů, pro potřeby Vědeckého a diagnostického onkologického centra FN Motol. Přístroj poskytne analýzu dynamiky buněčných interakcí a studium interakcí mezi buňkami a jejich mikroprostředím. Vyvíjené postupy budou využity k podpoře personalizované medicíny a umožní efektivní využití dat pro cílené léčebné intervence (dále a výše jen „přístroj“). Nabízený přístroj musí splňovat technické požadavky na předmět plnění stanovené zadavatelem, a to v rozsahu stanoveném v příloze č. 1 kupní smlouvy – Technická specifikace předmětu plnění. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů; (ii.) Instruktáž/proškolení personálu, které bude provádět osoba k tomu pověřená v souladu s příslušnými právními předpisy; (iii.) Záruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika. Dodaný přístroj (včetně příslušenství) musí být nový, dosud neužívaný, nerepasovaný a zcela funkční, tzn. bez nutnosti zakoupení dalších komponent. Smluvní vztah mezi zadavatelem a dodavatelem se bude řídit Kupní smlouvou, která bude uzavřena s vybraným dodavatelem po prokázání splnění všech podmínek, které zadavatel požaduje. Součástí předmětu plnění je dále pozáruční servis přístroje. Smluvní vztah mezi zadavatelem a dodavatelem se bude řídit Smlouvou o poskytování servisních služeb (dále také jen „servisní smlouva“), která bude uzavřena s vybraným dodavatelem po prokázání splnění všech podmínek, které zadavatel požaduje.
Interne Kennung: část 2
Haupteinstufung (cpv): 38515200 Fluoreszenzmikroskope