2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania” w ramach realizacji projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w CSK UM w Łodzi” - III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania” w ramach realizacji projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w CSK UM w Łodzi” - III. 2. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostaw, zawarte są w szczególności w załączniku Nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu informatycznego, oprogramowania, w szczególności: Zestaw komputerowy – 31 szt., laptop – 5 szt. KOD CPV: 30213300-8 – Komputer biurkowy, 30213100-6 Komputery przenośne, 8000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 30231310-3 – Wyświetlacze płaskie 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, oprogramowania. Dostarczony sprzęt informatyczny, oprogramowanie musi być objęte co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, oprogramowania w załączniku Nr 2 do SWZ. 3. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 2 do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. 4. Brak złożenia Załącznika Nr 2 do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 2.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie – dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: do 14 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne, nie dłużej niż do dnia 14.07.2026 r. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 7 dni, w stosunku do 14 dniowego terminu realizacji zamówienia. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik Nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin wykonania zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego. Zamawiający zastrzega, możliwość zmiany terminu realizacji przedmiotu zamówienia w przypadku zmiany warunków umowy o dofinansowanie projektu.
Interne Kennung: ZP/51/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert do 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w związku z faktem iż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione - zastosowanie ma art. 138 ust. 2 pkt 2). Urządzenia, są niezbędne do wdrożenia i zapewniania jeszcze lepszej i szybszej obsługi pacjentów w celu ratowania zdrowia i życia ludzkiego.
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - „Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania” w ramach realizacji projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w CSK UM w Łodzi” - II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zdania pn.: „Dostawa sprzętu informatycznego oraz oprogramowania” w ramach realizacji projektu pn.: „Wdrożenie e-usług w CSK UM w Łodzi” - III. 2. Ze względu na obszerny opis - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, szczegóły dostaw, zawarte są w szczególności w załączniku Nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu informatycznego, oprogramowania, w szczególności: Zestaw komputerowy – 31 szt., laptop – 5 szt. KOD CPV: 30213300-8 – Komputer biurkowy, 30213100-6 Komputery przenośne, 8000000-8 pakiety oprogramowania i systemy informatyczne, 30231310-3 – Wyświetlacze płaskie 2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa do siedziby Zamawiającego nowego, nie powystawowego sprzętu, oprogramowania. Dostarczony sprzęt informatyczny, oprogramowanie musi być objęte co najmniej okresem gwarancji - określonym dla danego urządzenia, sprzętu, oprogramowania w załączniku Nr 2 do SWZ. 3. Wykonawca, zobowiązany jest załączyć do OFERTY – Załącznik Nr 2 do SWZ „Parametry techniczne” uzupełniony zgodnie z wymaganiami Zamawiającego. 4. Brak złożenia Załącznika Nr 2 do SWZ stanowi brak możliwości oceny oferty a tym samym podstawę odrzucenia oferty z postępowania. 2.1. Wykonawca zobowiązany jest wykonać zamówienie – dostarczyć przedmiot zamówienia w terminie: do 14 dni od dnia podpisania umowy o zamówienie publiczne, nie dłużej niż do dnia 14.07.2026 r. Wykonawca może skrócić termin wykonania zamówienia maksymalnie o 7 dni, w stosunku do 14 dniowego terminu realizacji zamówienia. Skrócenie terminu wykonania zamówienia stanowi jedno z kryterium oceny oferty. Skrócenie terminu wykonania zamówienia określa Wykonawca w dniach - w formularzu ofertowym – załącznik Nr 1 do SWZ, wpisując o ile dni skraca termin wykonania zamówienia w stosunku do terminu maksymalnego. Zamawiający zastrzega, możliwość zmiany terminu realizacji przedmiotu zamówienia w przypadku zmiany warunków umowy o dofinansowanie projektu. Zakres i warunki zmian zawarto we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ.
Interne Kennung: ZP/51/2026.