2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bielsk
Beschreibung: 1. Nazwa nadana zamówieniu przez Zamawiającego: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bielsk” 2. Rodzaj zamówienia: usługa 3. Miejsce wykonania: gm. Bielsk 4. Przedmiotem zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bielsk oraz gromadzonych w Stacjonarnym Punkcie Selektywnego Zbierania odpadów Komunalnych, realizacja: a) w okresie do 12 miesięcy liczone od dnia podpisania umowy b) w ilości planowanej do 2450 Mg, c) do maksymalnej wartości wynikającej z oferty i umowy. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający wszelkie wymogi Zamawiającego określony jest w Załączniku nr 2 do SWZ, który będzie również stanowił załącznik nr 2 do umowy. 6. Szczegółowe uwarunkowania realizacji zamówienia zawarte są we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 12 do SWZ Rozdział VII. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1. Termin realizacji zamówienia – do 12 miesięcy: a) termin rozpoczęcia realizacji zamówienia – nie wcześniej niż od dnia 01.01.2025 r. b) termin zakończenia realizacji zamówienia - 31.12.2025 r. 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany terminu rozpoczęcia realizacji przedmiotowego zamówienia w sytuacji, kiedy jego rozpoczęcie nie byłoby możliwe w terminie, o którym mowa w ust. 1 lit. a). W opisanym przypadku termin zakończenia zamówienia nie ulegnie zmianie. Ze względu na ograniczoną liczbę znaków, które można wprowadzić do treści ogłoszenia, Zamawiający informuje, iż szczegółowe informacje dotyczące zamówienia zawarto w SWZ dostępnej wraz z niniejszym ogłoszeniem na stronie : https://platformazakupowa.pl/pn/bielsk
Vorherige Bekanntmachung: 649264-2024
Interne Kennung: RRiRG.I.271.23.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Nazwa nadana zamówieniu przez Zamawiającego: „Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bielsk” 2. Rodzaj zamówienia: usługa 3. Miejsce wykonania: gm. Bielsk 4. Przedmiotem zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Bielsk oraz gromadzonych w Stacjonarnym Punkcie Selektywnego Zbierania odpadów Komunalnych, realizacja: a) w okresie do 12 miesięcy liczone od dnia podpisania umowy b) w ilości planowanej do 2450 Mg, c) do maksymalnej wartości wynikającej z oferty i umowy. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający wszelkie wymogi Zamawiającego określony jest w Załączniku nr 2 do SWZ, który będzie również stanowił załącznik nr 2 do umowy. 6. Szczegółowe uwarunkowania realizacji zamówienia zawarte są we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 12 do SWZ Rozdział VII. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1. Termin realizacji zamówienia – do 12 miesięcy: a) termin rozpoczęcia realizacji zamówienia – nie wcześniej niż od dnia 01.01.2025 r. b) termin zakończenia realizacji zamówienia - 31.12.2025 r. 2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany terminu rozpoczęcia realizacji przedmiotowego zamówienia w sytuacji, kiedy jego rozpoczęcie nie byłoby możliwe w terminie, o którym mowa w ust. 1 lit. a). W opisanym przypadku termin zakończenia zamówienia nie ulegnie zmianie.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy