See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-Infrastructuur
Beschreibung: De aanbesteding is opgebouwd rond drie samenhangende percelen die gezamenlijk de digitale infrastructuur en dienstverlening van het Archief ondersteunen: • Perceel 1 richt zich op het faciliteren van digitale werkplekken voor medewerkers en bezoekers, inclusief servicedesk, Microsoft 365 beheer en multifunctionele apparaten. • Perceel 2 verzorgt de netwerkinfrastructuur op beide locaties van het Archief, inclusief VPN-ondersteuning, segmentatie en connectiviteit voor publieksdiensten en specialistische functies zoals de fotostudio en filmredactie. • Perceel 3 beheert de duurzame opslag en ontsluiting van digitale archiefobjecten, inclusief regie op publieke toegang, performance van ontsluitingssystemen en innovatie via AI-toepassingen. De opdracht beslaat drie percelen.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: In de gunningsfase bestaat de mogelijkheid tot het doen van een initiële inschrijving en een definitieve inschrijving. Na de initiële inschrijving vinden gesprekken plaats waarna inschrijver en opdrachtgever de mogelijkheid hebben wijzigingen door te voeren voordat een definitieve inschrijving wordt ingediend.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Werkplekbeheer en gebruikersondersteuning
Beschreibung: Perceel 1 richt zich op het faciliteren van digitale werkplekken voor medewerkers en bezoekers, inclusief servicedesk, Microsoft 365 beheer en multifunctionele apparaten. Zie de leidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan worden verlengd. Zie de sectie verlenging.
Los: LOT-0002
Titel: Netwerkbeheer
Beschreibung: Perceel 2 verzorgt de netwerkinfrastructuur op beide locaties van het Archief, inclusief VPN-ondersteuning, segmentatie en connectiviteit voor publieksdiensten en specialistische functies zoals de fotostudio en filmredactie. Zie de leidraad.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 72700000 Computernetze
Los: LOT-0003
Titel: Gegevensopslag en Regie
Beschreibung: Perceel 3 beheert de duurzame opslag en ontsluiting van digitale archiefobjecten, inclusief regie op publieke toegang, performance van ontsluitingssystemen en innovatie via AI-toepassingen. Zie de leidraad
Interne Kennung: 3