388356-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku biurowo-warsztatowego na halę Stacji Obsługi Tramwajów (budynek A) oraz przebudowa, budowa i rozbiórka układu torowego - sieciowego wraz z budową odwodnienia torów i infrastruktury technicznej w dwóch etapach.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa i rozbudowa istniejącego budynku biurowo-warsztatowego na halę Stacji Obsługi Tramwajów (budynek A) oraz przebudowa, budowa i rozbiórka układu torowego - sieciowego wraz z budową odwodnienia torów i infrastruktury technicznej w dwóch etapach.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy i rozbudowy istniejącego budynku biurowo-warsztatowego na halę Stacji Obsługi Tramwajów (budynek A) oraz przebudowy, budowy i rozbiórki układu torowo - sieciowego wraz z budową odwodnienia torów i infrastruktury technicznej ETAP I i ETAP II - ,,Przebudowa układu torowego w rejonie ulic Brożka i Rzemieślniczej, adaptacja hali dla potrzeb obsługi tramwajów, budowa niezbędnej infrastruktury technicznej w tym podstacji trakcyjnej’’ na terenie Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze TT (budynek A) w Krakowie: 1) Etap I - obejmuje stan surowy zamknięty budynku A i zakres infrastruktury technicznej torowo drogowej, sieć trakcyjną, siecią c.o., sieć wodną sieć gazową, sieć elektroenergetyczną i teletechniczną. 2) Etap II - planowana data rozpoczęcia etapu II od 02.01.2027r – wykończenie i wyposażenie budynku A i zakres infrastruktury technicznej torowo drogowy, sieć trakcyjna, siecią c.o., sieć wodną, sieć gazową, sieć elektroenergetyczną i teletechniczną wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych decyzji. INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZEPROWADZENIA WIZJI 1) Zamawiający w dniu 08.04.2026r zorganizuje wizję lokalną na terenie Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze (TT). Spotkanie Wykonawców zainteresowanych udziałem w wizji odbędzie się o godz. 10:00 przy wejściu na teren Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze ul. Jana Brożka 3 w Krakowie. 2) Wykonawca zobowiązany jest najpóźniej na jeden dzień przed planowanym terminem wizji zgłosić chęć uczestniczenia w wizji. Wzór zgłoszenia stanowi załącznik nr 11 do SWZ. 3) Udział w wizji lokalnej nie jest obowiązkowy. 4) Zamawiający dopuszcza złożenie zgłoszenia do udziału w wizji za pośrednictwem platformy zakupowej Zamawiającego https://mpk-krakow.eb2b.com.pl/ lub poczty elektronicznej zamowienia@mpk.krakow.pl jako dokument opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Interne Kennung: LP.281.41.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45262310 Stahlbetonarbeiten, 45262300 Betonarbeiten, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45330000 Installateurarbeiten, 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45233140 Straßenarbeiten, 45234126 Bauarbeiten für Straßenbahnlinien, 34941300 Straßenbahnschienen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy i rozbudowy istniejącego budynku biurowo-warsztatowego na halę Stacji Obsługi Tramwajów (budynek A) oraz przebudowy, budowy i rozbiórki układu torowo - sieciowego wraz z budową odwodnienia torów i infrastruktury technicznej ETAP I i ETAP II - ,,Przebudowa układu torowego w rejonie ulic Brożka i Rzemieślniczej, adaptacja hali dla potrzeb obsługi tramwajów, budowa niezbędnej infrastruktury technicznej w tym podstacji trakcyjnej’’ na terenie Stacji Obsługi Tramwajów Podgórze TT (budynek A) w Krakowie: 1) Etap I - obejmuje stan surowy zamknięty budynku A i zakres infrastruktury technicznej torowo drogowej, sieć trakcyjną, siecią c.o., sieć wodną sieć gazową, sieć elektroenergetyczną i teletechniczną. 2) Etap II - planowana data rozpoczęcia etapu II od 02.01.2027r – wykończenie i wyposażenie budynku A i zakres infrastruktury technicznej torowo drogowy, sieć trakcyjna, siecią c.o., sieć wodną, sieć gazową, sieć elektroenergetyczną i teletechniczną wraz z uzyskaniem wszystkich wymaganych decyzji.