2. Verfahren
Verfahren
Titel: WZC SINT-JOZEF - VERVANGINGSNIEUWBOUW FASE II - perceel KEUKEN
Beschreibung: Het leveren, plaatsen en aansluiten van alle toestellen en toebehoren nodig om een volledige installatie te bekomen in perfecte staat van werking.
Interne Kennung: D9156-060
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45421151 Installation von Einbauküchen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: D9156-060 - 1
Beschreibung: WZC SINT-JOZEF - VERVANGINGSNIEUWBOUW FASE II - perceel KEUKEN
Interne Kennung: 1