2. Verfahren
Verfahren
Titel: F114 - 1(2) VC Výměna klapek ČKD na vnějším potrubí v AJ před CHV a na výtlaku čerpadel CCHV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování Dokumentační části a následná realizace díla spočívající ve výměně stávajících 10 ks klapek na řádech CCHV v systému VC, včetně dopadu do ovládání klapek a vyvolaných dopadů v části elektro a stavební, a dále likvidace vyměňovaných klapek.
Interne Kennung: N006/22/V00002396
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42131292 Klappenventile
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.