See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, testów oraz zestawów diagnostycznych dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, testów oraz zestawów diagnostycznych dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie tj.: Część nr 1: Dostawa zestawów diagnostycznych do wykrywania wirusa grypy ptaków typu A (reakcja); Część nr 2: Dostawa zestawów diagnostycznych do wykrywania wirusa afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń i dzików; Część nr 3: Dostawa testów ELISA do diagnostyki choroby Aujeszkyego; Część nr 4: Dostawa odczynników do diagnostyki chorób koni; Część nr 5: Dostawa testów ELISA do diagnostyki ASF; Część nr 6: Dostawa testów ELISA do diagnostyki EBB.
Vorherige Bekanntmachung: 178909-2026
Interne Kennung: WIW-AD.272.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 1 - Dostawa zestawów diagnostycznych do wykrywania wirusa grypy ptaków typu A (reakcja).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów zestawów diagnostycznych do wykrywania wirusa grypy ptaków typu A (reakcja).
Interne Kennung: WIW-AD.272.11.2026 - Część nr 1