See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia w latach 2025 - 2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia (zwanych dalej również „częściami mechanicznymi”) w latach 2025-2026 w podziale na 12 Zadań. 2. Zakres Przedmiotu Zamówienia obejmuje dostawę części w ramach poszczególnych zadań wskazanych w „Zestawieniu zamawianych części” stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji Technicznej (dalej: "ST"), stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ i będącej jej integralną częścią. 3. Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz wzorem umowy (załącznik nr 2 do SWZ). 4. Zamawiający nie ma możliwości opisania Przedmiotu Zamówienia w sposób, o którym mowa w art. 99 ust. 4 ustawy Pzp, tj. bez wskazania znaków towarowych (numerów katalogowych producenta), a użycie numerów katalogowych producenta jest uzasadnione specyfiką Przedmiotu Zamówienia. Biorąc powyższe okoliczności pod uwagę, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza złożenie oferty na części równoważne do części oryginalnych wskazanych przez Zamawiającego w Załączniku nr 1 do ST. W przypadku oferowania części równoważnych muszą one charakteryzować się takimi samymi parametrami co części oryginalne, spełniając jednocześnie wymagania funkcjonalne części oryginalnych oraz będą kompatybilne z pozostałymi elementami pojazdu. Zamawiający wymaga aby producent części równoważnych posiadał w swoim przedsiębiorstwie wdrożony System Zarządzania Jakością. Wykonawca, który oferuje dostawę części równoważnych jest zobowiązany: - oświadczyć w formularzu oferty, że oferuje i dostarczy części równoważne, - wskazać w ofercie pozycje z Załącznika nr 1 do ST, dla których oferuje części równoważne, - zawrzeć w ofercie dane oferowanych części równoważnych, tj. nazwy części równoważnych, producentów części równoważnych, nr katalogowe/oznaczenia części równoważnych, przy czym obowiązkiem Wykonawcy jest opisanie oferowanych części równoważnych w ofercie w sposób umożliwiający Zamawiającemu jednoznaczne określenie jakie części równoważne Wykonawca oferuje w danej pozycji formularza oferty (danej pozycji Załącznika nr 1 do ST), - złożyć wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa w pkt 12 SWZ. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 12.1 ppkt 1) – 6) lub złożone przez niego przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne Zamawiający, działając zgodnie z art. 107 ust.2 ustawy Pzp, wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. 5. W przypadku wykonania Przedmiotu Zamówienia z zastosowaniem rozwiązań równoważnych do norm wskazanych przez Zamawiającego w ST (zał. nr 1 do SWZ), Wykonawca jest zobowiązany złożyć wraz z ofertą: 1) oświadczenie (na druku własnym Wykonawcy), w którego treści Wykonawca jest zobowiązany: - oświadczyć, że wykona Przedmiot Zamówienia z zastosowaniem rozwiązań równoważnych do norm wskazanych przez Zamawiającego w ST, - wskazać w zakresie których norm wskazanych przez Zamawiającego w ST wykona Przedmiot Zamówienia z zastosowaniem rozwiązań równoważnych do ww. norm i wskazać proponowane rozwiązania równoważne do ww. norm, 2) przedmiotowe środki dowodowe potwierdzające, że proponowane przez Wykonawcę rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie Przedmiotu Zamówienia. W przypadku, gdy Wykonawca nie złoży wraz z ofertą ww. oświadczenia o wykonaniu Przedmiotu Zamówienia z zastosowaniem rozwiązań równoważnych do norm wskazanych przez Zamawiającego w ST, Zamawiający uzna, że Wykonawca oferuje wykonanie Przedmiotu Zamówienia zgodnie z normami wskazanymi w ST (zał. nr 1 do SWZ). Jeżeli Wykonawca zaoferuje wykonanie Przedmiotu Zamówienia z zastosowaniem rozwiązań równoważnych do norm wskazanych przez Zamawiającego w ST (zał. nr 1 do SWZ), a nie złoży przedmiotowych środków dowodowych potwierdzających, że proponowane przez Wykonawcę rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymaganie określone w opisie Przedmiotu Zamówienia lub gdy złożone przez Wykonawcę przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający działając zgodnie z art. 107 ust.2 ustawy Pzp, wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie.
Vorherige Bekanntmachung: 716706-2025
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia - Zadanie nr I
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr I) jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL- Zadanie nr I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia - Zadanie nr II
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr II) jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL- Zadanie nr II
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia - Zadanie nr III
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr III) jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL- Zadanie nr III
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia - Zadanie nr IV
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr IV) jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL- Zadanie nr IV
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia - Zadanie nr V
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr V) jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL- Zadanie nr V
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia - Zadanie nr VI
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr VI) jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL- Zadanie nr VI
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia - Zadanie nr VII
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr VII) jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL- Zadanie nr VII
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia - Zadanie nr VIII
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr VIII) jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL- Zadanie nr VIII
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia - Zadanie nr IX
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr IX) jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL- Zadanie nr IX
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia - Zadanie nr X
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr X) jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL- Zadanie nr X
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia - Zadanie nr XI
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr XI) jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL- Zadanie nr XI
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia - Zadanie nr XII
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr XII) jest dostawa części mechanicznych do pojazdów metra typu Varsovia zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00155.2025.S.P.RAOL- Zadanie nr XII