See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meerjarige raamovereenkomst tegen prijslijst voor de levering van, chemische en laboproducten voor een maximale capaciteit van 45 249 000 Euro zonder btw ten behoeve van de leden van Opdrachtencentrale
Beschreibung: Meerjarige raamovereenkomst tegen prijslijst voor de levering van, chemische en laboproducten voor een maximale capaciteit van 45 249 000 Euro zonder btw ten behoeve van de leden van Opdrachtencentrale
Interne Kennung: OC/2026/020/EQ
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OC/2026/020/EQ - 1
Beschreibung: Klein verbruiksmateriaal labo + vaste pipetten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OC/2026/020/EQ - 2
Beschreibung: Chemicaliën/reagentia
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: OC/2026/020/EQ - 3
Beschreibung: Persoonlijke beschermingsmiddelen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: OC/2026/020/EQ - 4
Beschreibung: Cel-/weefselwerk, cultuurmedia, reagentia, antibacteriële middelen, antibiotica
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: OC/2026/020/EQ - 5
Beschreibung: DNA, RNA, MRNA, eiwitten, extractie kits, sequencing
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: OC/2026/020/EQ - 6
Beschreibung: Chromatografie verbruiksgoederen
Interne Kennung: 6