See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medische voeding en toebehoren
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering van medische voeding en toebehoren voor een periode van 4 jaar, beginnende vanaf 01/01/2026 om te eindigen op 31/12/2028. Deze opdracht bestaat uit 9 verschillende percelen die afzonderlijk kunnen worden toegewezen. Perceel 1 Enterale voeding- standaard Perceel 2 Enterale voeding- speciaal Perceel 3 Enterale voeding- specifieke kindervoeding Perceel 4 Enterale voeding- hypercalorische semi-elementaire voeding voor volwassenen Perceel 5 Bijvoeding/ drinkvoeding- standaard en drinkvoeding speciaal Perceel 6 Babyvoeding Perceel 7 Indikkingsmiddelen bij dysfagie o.b.v gommen Perceel 8 Modules/ poeders Perceel 9 Watercontainers en andere toebehoren Voor de percelen waarvoor u een offerte indient, dienen alle posten volledig ingevuld te worden en dient er voor elk artikel een aanbieding te gebeuren, zo niet zal dit perceel als niet ingediend beschouwd worden. De gegunde leverancier voor perceel 1, Enterale voeding - standaard, dient de nodige voedingspompen gratis ter beschikking te stellen gedurende de volledige looptijd van het contract en onder volledige verantwoordelijkheid van de inschrijver. Vermoedelijk moeten er 60 voedingspompen ter beschikking gesteld worden. Deze gratis terbeschikkingstelling moet gebeuren op 01/12/2025. De voedingspompen zullen in gebruik genomen worden vanaf 01/01/2026. De voedingspompen die deel uitmaakten van de vorige raamovereenkomst kunnen desgevallend terug opgehaald worden vanaf 31/01/2026 na afspraak via e - mail naar nathalie.tombal@terheide.be Alle geleverde materialen dienen de aansluiting ENFit te hebben en latex en DEHP - vrij te zijn.
Interne Kennung: PPP0V1-83/5065/2025019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692300 Enterale Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Enterale voeding - standaard
Beschreibung: Enterale voeding - standaard
Interne Kennung: 2025019_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692300 Enterale Nahrungsmittel
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Enterale voeding speciaal
Beschreibung: Perceel 2: Enterale voeding speciaal
Interne Kennung: 2025019_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Enterale en semi-enterale voeding voor volwassenen en kinderen
Beschreibung: Perceel 3: Enterale en semi-enterale voeding voor volwassenen en kinderen
Interne Kennung: 2025019_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Bijvoeding/drinkvoeding (standaard)- drinkvoeding (speciaal)
Beschreibung: Perceel 4: Bijvoeding/drinkvoeding (standaard)- drinkvoeding (speciaal)
Interne Kennung: 2025019_4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Baby-, peuter- en kleutervoedingen
Beschreibung: Perceel 5: Baby-, peuter- en kleutervoedingen
Interne Kennung: 2025019_5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6: Indikkingsmiddelen/modules/poeders
Beschreibung: Perceel 6: Indikkingsmiddelen/modules/poeders
Interne Kennung: 2025019_6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7: Watercontainers en andere toebehoren
Beschreibung: Perceel 7: Watercontainers en andere toebehoren
Interne Kennung: 2025019_7