See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie obsługi serwisowej urządzeń medycznych w zakresie przeglądów technicznych oraz napraw w Uniwersyteckim Centrum Pediatrii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: świadczenie obsługi serwisowej urządzeń medycznych w zakresie przeglądów technicznych oraz napraw w Uniwersyteckim Centrum Pediatrii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Zamawiający podzielił zamówienie na poszczególne części (Pakiety: Nr 1 – Nr 219) i dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne dowolna liczbę pakietów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ). Wykonawca przystępując do postępowania wypełnia wszystkie pozycje w Załączniku nr 2 do SWZ i podaje kwotę ostateczną za cały przedmiot zamówienia – pakiet. Brak wyceny na daną pozycję pakietu spowoduje odrzucenie oferty. 3. Opis przedmiotu zamówienia stanowi wstępny harmonogram wykonywania przeglądów, który zostanie zaktualizowany w ciągu 14 dni po zawarciu umowy. 4. Wykonawca w ramach wykonywania usługi zobowiązuje się w szczególności do serwisowania sprzętu medycznych, zgodnie z zaleceniami producenta i obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności z normą PN – EN 60601-1 lub PN – EN 62353 lub równoważnymi. 5. W okresie obowiązywania umowy dodatkowe rabaty oraz promocje skutkujące obniżeniem cen świadczonych usług, stanowiących przedmiot umowy, w odniesieniu do cen zaproponowanych w ofercie przetargowej będą honorowane przez Zamawiającego. 6. Oznaczenie wg Wspólnego Słownika Zamówień: 50000000-5 Usługi naprawcze i konserwacyjne 7. Pod pojęciem świadczenia obsługi serwisowania urządzeń medycznych rozumie się przeglądy techniczne, legalizacje, kalibracje, wzorcowania, naprawy i kontrole bezpieczeństwa elektrycznego oraz mechanicznego, których zakres określają zalecenia producenta danego urządzenia, mające na celu utrzymanie urządzeń w pełnej sprawności techniczno-eksploatacyjnej, z potwierdzeniem wykonania tych czynności, wpisem do paszportu technicznego oraz wystawieniem raportu/protokołu serwisowego. 8. Urządzenia podlegająca przeglądom podzielono na trzy kategorie: a) kategoria „A” b) kategoria „BR” c) kategoria „B”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: świadczenie obsługi serwisowej urządzeń medycznych w zakresie przeglądów technicznych oraz napraw
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: - określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe: 50% wielkości świadczenia przedstawionych w SWZ dotyczącej wartości dla przeglądów oraz 50% wielkości świadczenia dla wartości napraw lub diagnostyki. - określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością świadczenia dodatkowych usług wynikających z niemożności przewidzenia ilości i wartości koniecznych do realizacji napraw wymienianych części; - w przypadku uruchomienia prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia objętego opcja będzie obliczone na podstawie cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie . - uruchomienie części objętej prawem opcji wymaga złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji. - prawo opcji nie jest źródłem zobowiązań Zamawiającego w momencie udzielania zamówienia podstawowego. - prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może skorzystać w czasie trwania umowy o zamówienie podstawowe. Skorzystanie z prawa opcji, poprzez zwiększenie przedmiotu zamówienia uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. - w przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązuje się do jego wykonania na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w SWZ oraz w niniejszej umowie. - wykonawcy nie przysługuje roszczenie i oczekiwanie skorzystania z prawa opcji. - zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości minimalnej 75% wartości brutto umowy (określonej w danym pakiecie – jeśli dotyczy). - zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego o woli skorzystania z prawa opcji. Zawiadomienie o woli skorzystania z prawa opcji dla pierwszej z pozycji pakietu uruchamia prawo opcji dla całości pakietu. - w przypadku udzielenia zamówienia jednemu Wykonawcy na kilka części zamówienia, prawo opcji stosuje się do każdej z nich osobno. - powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Los: LOT-0008
Titel: PAKIET 8
Los: LOT-0009
Titel: PAKIET 9
Los: LOT-0010
Titel: PAKIET 10
Los: LOT-0011
Titel: PAKIET 11
Los: LOT-0012
Titel: PAKIET 12
Los: LOT-0013
Titel: PAKIET 13
Los: LOT-0014
Titel: PAKIET 14
Los: LOT-0015
Titel: PAKIET 15
Los: LOT-0016
Titel: PAKIET 16
Los: LOT-0017
Titel: PAKIET 17
Los: LOT-0018
Titel: PAKIET 18
Los: LOT-0019
Titel: PAKIET 19
Los: LOT-0020
Titel: PAKIET 20
Los: LOT-0021
Titel: PAKIET 21
Los: LOT-0022
Titel: PAKIET 22
Los: LOT-0023
Titel: PAKIET 23
Los: LOT-0024
Titel: PAKIET 24
Los: LOT-0025
Titel: PAKIET 25
Los: LOT-0026
Titel: PAKIET 26
Los: LOT-0027
Titel: PAKIET 27
Los: LOT-0028
Titel: PAKIET 28
Los: LOT-0029
Titel: PAKIET 29
Los: LOT-0030
Titel: PAKIET 30
Los: LOT-0031
Titel: PAKIET 31
Los: LOT-0032
Titel: PAKIET 32
Los: LOT-0033
Titel: PAKIET 33
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET 34
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET 35
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET 36
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET 37
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET 38
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET 39
Los: LOT-0040
Titel: PAKIET 40
Los: LOT-0041
Titel: PAKIET 41
Los: LOT-0042
Titel: PAKIET 42
Los: LOT-0043
Titel: PAKIET 43
Los: LOT-0044
Titel: PAKIET 44
Los: LOT-0045
Titel: PAKIET 45
Los: LOT-0046
Titel: PAKIET 46
Los: LOT-0047
Titel: PAKIET 47
Los: LOT-0048
Titel: PAKIET 48
Los: LOT-0049
Titel: PAKIET 49
Los: LOT-0050
Titel: PAKIET 50
Los: LOT-0051
Titel: PAKIET 51
Los: LOT-0052
Titel: PAKIET 52
Los: LOT-0053
Titel: PAKIET 53
Los: LOT-0054
Titel: PAKIET 54
Los: LOT-0055
Titel: PAKIET 55
Los: LOT-0056
Titel: PAKIET 56
Los: LOT-0057
Titel: PAKIET 57
Los: LOT-0058
Titel: PAKIET 58
Los: LOT-0059
Titel: PAKIET 59
Los: LOT-0060
Titel: PAKIET 60
Los: LOT-0061
Titel: PAKIET 61
Los: LOT-0062
Titel: PAKIET 62
Los: LOT-0063
Titel: PAKIET 63
Los: LOT-0064
Titel: PAKIET 64
Los: LOT-0065
Titel: PAKIET 65
Los: LOT-0066
Titel: PAKIET 66
Los: LOT-0067
Titel: PAKIET 67
Los: LOT-0068
Titel: PAKIET 68
Los: LOT-0069
Titel: PAKIET 69
Los: LOT-0070
Titel: PAKIET 70
Los: LOT-0071
Titel: PAKIET 71
Los: LOT-0072
Titel: PAKIET 72
Los: LOT-0073
Titel: PAKIET 73
Los: LOT-0074
Titel: PAKIET 74
Los: LOT-0075
Titel: PAKIET 75
Los: LOT-0076
Titel: PAKIET 76
Los: LOT-0077
Titel: PAKIET 77
Los: LOT-0078
Titel: PAKIET 78
Los: LOT-0079
Titel: PAKIET 79
Los: LOT-0080
Titel: PAKIET 80
Los: LOT-0081
Titel: PAKIET 81
Los: LOT-0082
Titel: PAKIET 82
Los: LOT-0083
Titel: PAKIET 83
Los: LOT-0084
Titel: PAKIET 84
Los: LOT-0085
Titel: PAKIET 85
Los: LOT-0086
Titel: PAKIET 86
Los: LOT-0087
Titel: PAKIET 87
Los: LOT-0088
Titel: PAKIET 88
Los: LOT-0089
Titel: PAKIET 89
Los: LOT-0090
Titel: PAKIET 90
Los: LOT-0091
Titel: PAKIET 91
Los: LOT-0092
Titel: PAKIET 92
Los: LOT-0093
Titel: PAKIET 93
Los: LOT-0094
Titel: PAKIET 94
Los: LOT-0095
Titel: PAKIET 95
Los: LOT-0096
Titel: PAKIET 96
Los: LOT-0097
Titel: PAKIET 97
Los: LOT-0098
Titel: PAKIET 98
Los: LOT-0099
Titel: PAKIET 99
Los: LOT-0100
Titel: PAKIET 100
Los: LOT-0101
Titel: PAKIET 101
Los: LOT-0102
Titel: PAKIET 102
Los: LOT-0103
Titel: PAKIET 103
Los: LOT-0104
Titel: PAKIET 104
Los: LOT-0105
Titel: PAKIET 105
Los: LOT-0106
Titel: PAKIET 106
Los: LOT-0107
Titel: PAKIET 107
Los: LOT-0108
Titel: PAKIET 108
Los: LOT-0109
Titel: PAKIET 109
Los: LOT-0110
Titel: PAKIET 110
Los: LOT-0111
Titel: PAKIET 111
Los: LOT-0112
Titel: PAKIET 112
Los: LOT-0113
Titel: PAKIET 113
Los: LOT-0114
Titel: PAKIET 114
Los: LOT-0115
Titel: PAKIET 115
Los: LOT-0116
Titel: PAKIET 116
Los: LOT-0117
Titel: PAKIET 117
Los: LOT-0118
Titel: PAKIET 118
Los: LOT-0119
Titel: PAKIET 119
Los: LOT-0120
Titel: PAKIET 120
Los: LOT-0121
Titel: PAKIET 121
Los: LOT-0122
Titel: PAKIET 122
Los: LOT-0123
Titel: PAKIET 123
Los: LOT-0124
Titel: PAKIET 124
Los: LOT-0125
Titel: PAKIET 125
Los: LOT-0126
Titel: PAKIET 126
Los: LOT-0127
Titel: PAKIET 127
Los: LOT-0128
Titel: PAKIET 128
Los: LOT-0129
Titel: PAKIET 129
Los: LOT-0130
Titel: PAKIET 130
Los: LOT-0131
Titel: PAKIET 131
Los: LOT-0132
Titel: PAKIET 132
Los: LOT-0133
Titel: PAKIET 133
Los: LOT-0134
Titel: PAKIET 134
Los: LOT-0135
Titel: PAKIET 135
Los: LOT-0136
Titel: PAKIET 136
Los: LOT-0137
Titel: PAKIET 137
Los: LOT-0138
Titel: PAKIET 138
Los: LOT-0139
Titel: PAKIET 139
Los: LOT-0140
Titel: PAKIET 140
Los: LOT-0141
Titel: PAKIET 141
Los: LOT-0142
Titel: PAKIET 142
Los: LOT-0143
Titel: PAKIET 143
Los: LOT-0144
Titel: PAKIET 144
Los: LOT-0145
Titel: PAKIET 145
Los: LOT-0146
Titel: PAKIET 146
Los: LOT-0147
Titel: PAKIET 147
Los: LOT-0148
Titel: PAKIET 148
Los: LOT-0149
Titel: PAKIET 149
Los: LOT-0150
Titel: PAKIET 150
Los: LOT-0151
Titel: PAKIET 151
Los: LOT-0152
Titel: PAKIET 152
Los: LOT-0153
Titel: PAKIET 153
Los: LOT-0154
Titel: PAKIET 154
Los: LOT-0155
Titel: PAKIET 155
Los: LOT-0156
Titel: PAKIET 156
Los: LOT-0157
Titel: PAKIET 157
Los: LOT-0158
Titel: PAKIET 158
Los: LOT-0159
Titel: PAKIET 159
Los: LOT-0160
Titel: PAKIET 160
Los: LOT-0161
Titel: PAKIET 161
Los: LOT-0162
Titel: PAKIET 162
Los: LOT-0163
Titel: PAKIET 163
Los: LOT-0164
Titel: PAKIET 164
Los: LOT-0165
Titel: PAKIET 165
Los: LOT-0166
Titel: PAKIET 166
Los: LOT-0167
Titel: PAKIET 167
Los: LOT-0168
Titel: PAKIET 168
Los: LOT-0169
Titel: PAKIET 169
Los: LOT-0170
Titel: PAKIET 170
Los: LOT-0171
Titel: PAKIET 171
Los: LOT-0172
Titel: PAKIET 172
Los: LOT-0173
Titel: PAKIET 173
Los: LOT-0174
Titel: PAKIET 174
Los: LOT-0175
Titel: PAKIET 175
Los: LOT-0176
Titel: PAKIET 176
Los: LOT-0177
Titel: PAKIET 177
Los: LOT-0178
Titel: PAKIET 178
Los: LOT-0179
Titel: PAKIET 179
Los: LOT-0180
Titel: PAKIET 180
Los: LOT-0181
Titel: PAKIET 181
Los: LOT-0182
Titel: PAKIET 182
Los: LOT-0183
Titel: PAKIET 183
Los: LOT-0184
Titel: PAKIET 184
Los: LOT-0185
Titel: PAKIET 185
Los: LOT-0186
Titel: PAKIET 186
Los: LOT-0187
Titel: PAKIET 187
Los: LOT-0188
Titel: PAKIET 188
Los: LOT-0189
Titel: PAKIET 189
Los: LOT-0190
Titel: PAKIET 190
Los: LOT-0191
Titel: PAKIET 191
Los: LOT-0192
Titel: PAKIET 192
Los: LOT-0193
Titel: PAKIET 193
Los: LOT-0194
Titel: PAKIET 194
Los: LOT-0195
Titel: PAKIET 195
Los: LOT-0196
Titel: PAKIET 196
Los: LOT-0197
Titel: PAKIET 197
Los: LOT-0198
Titel: PAKIET 198
Los: LOT-0199
Titel: PAKIET 199
Los: LOT-0200
Titel: PAKIET 200
Los: LOT-0201
Titel: PAKIET 201
Los: LOT-0202
Titel: PAKIET 202
Los: LOT-0203
Titel: PAKIET 203
Los: LOT-0204
Titel: PAKIET 204
Los: LOT-0205
Titel: PAKIET 205
Los: LOT-0206
Titel: PAKIET 206
Los: LOT-0207
Titel: PAKIET 207
Los: LOT-0208
Titel: PAKIET 208
Los: LOT-0209
Titel: PAKIET 209
Los: LOT-0210
Titel: PAKIET 210
Los: LOT-0211
Titel: PAKIET 211
Los: LOT-0212
Titel: PAKIET 212
Los: LOT-0213
Titel: PAKIET 213
Los: LOT-0214
Titel: PAKIET 214
Los: LOT-0215
Titel: PAKIET 215
Los: LOT-0216
Titel: PAKIET 216
Los: LOT-0217
Titel: PAKIET 217
Los: LOT-0218
Titel: PAKIET 218
Los: LOT-0219
Titel: PAKIET 219