388497-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse – Papieren drukwerk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPapieren drukwerk
BeschreibungBUas is op zoek naar een partij die het gehele papieren drukwerk en bijkomende dienstverlening, zoals een bestelapplicatie kan verzorgen. Verwachting is een afname van € 95.000 excl. BTW per jaar. Dit is echter slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne Kennung2025/EADrukwerk/JT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungHoofdopdracht Verwachting is een afname van € 95.000 excl. BTW per jaar. Dit is echter slechts een indicatie waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlengingen van de raamovereenkomst tot maximaal 6 jaar.