2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese niet-openbare aanbesteding voor de support, het beheer, het leveren (optioneel) en het installeren van audiovisuele middelen op diverse LVNL-locaties
Beschreibung: de support, het beheer, het leveren (optioneel) en het installeren van audiovisuele middelen op diverse LVNL-locaties 2000000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50340000 Reparatur und Wartung von audiovisuellen und optischen Geräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte, 50342000 Reparatur und Wartung von Audiogeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: de support, het beheer, het leveren (optioneel) en het installeren van audiovisuele middelen op diverse LVNL-locaties 2500000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: levering van audiovisuele middelen
388508-2026 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting – Europese niet-openbare aanbesteding voor de support, het beheer, het leveren (optioneel) en het installeren van audiovisuele middelen op diverse LVNL-locaties
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50340000 Reparatie en onderhoud van audiovisuele en optische uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting, 50342000 Reparatie en onderhoud van audio-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: levering van audiovisuele middelen