2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalacje fotowoltaiczne do 50 kWp dla obiektów MZGK Sp. z o.o. w Dęblinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa z montażem i uruchomieniem instalacji fotowoltaicznych do 50 kWp dla nw. obiektów Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Dęblinie: a) oczyszczalni ścieków MZGK Sp. z o.o. (Nadwiślanka 70, 08-540 Stężyca) – dwie instalacje o mocy 49,88 kWp, b) Ujęcia Wody Jagiellońska (ul. Jagiellońska 23 w Dęblinie) – dwie instalacje o mocy 49,88 kWp, c) Ujęcia Wody Wiślana (ul. Stężycka dz. 4217/7 w Dęblinie) – jedna instalacja o mocy 49,88 kWp, d) Przepompowni ścieków P-2 (ul. Podwale dz. 3232/2 w Dęblinie) – jedna instalacja o mocy 49,88 kWp, e) budynku administracyjno–biurowego (ul. Towarowa 2d w Dęblinie) – jedna instalacja o mocy 34,80 kWp. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności następujący zakres: a) dostawę fabrycznie nowych, bez wad paneli fotowoltaicznych, inwerterów (falowników), konstrukcji naziemnych pod panele fotowoltaiczne, magazynów energii, elementów instalacji elektrycznych napięcia stałego i zmiennego, b) montaż, wykonanie oraz podłączenie ww. elementów zgodnie z dokumentacją projektową (załącznik nr 2 do SWZ), c) uruchomienie instalacji fotowoltaicznych wraz z wykonaniem pomiarów elektrycznych na wszystkich obiektach Zamawiającego, d) przeprowadzenie inwentaryzacji geodezyjnej, e) wykonanie kompletnej dokumentacji powykonawczej wraz ze schematami instalacji elektrycznych uwzględniając zastosowane urządzenia oraz rodzaje i przekroje kabli/przewodów, f) zgłoszenie instalacji fotowoltaicznych do właściwego OSD, g) dokonywanie nieodpłatnych, w okresie trwania gwarancji, wszelkich niezbędnych przeglądów i konserwacji zgodnie z zaleceniami i wymaganiami producenta zawartymi w DTR. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: ZP/4/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Instalacje fotowoltaiczne