388536-2025 - Ergebnis
Belgien – Bücher für Bibliotheken – Raamovereenkomst voor het leveren van collecties boeken en audiovisueel materiaal aan kenniscentrum ARhus voor een periode van maximum vier jaar
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van collecties boeken en audiovisueel materiaal aan kenniscentrum ARhus voor een periode van maximum vier jaar
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van collecties boeken en audiovisueel materiaal aan kenniscentrum ARhus voor een periode van maximum vier jaar
Interne Kennung: 2025 ARhus boeken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22113000 Bücher für Bibliotheken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf, 30234300 CDs (Compact Disks), 30234400 DVDs (Digital Versatile Disks)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025 ARhus boeken - 1
Beschreibung: Volwassenen - Nederlandstalige fictie
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0010
Titel: 2025 ARhus boeken - 10
Beschreibung: Jeugd en volwassenen: Muziek (cd)
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: 2025 ARhus boeken - 11
Beschreibung: Jeugd en volwassenen: Games
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0002
Titel: 2025 ARhus boeken - 2
Beschreibung: Volwassenen – Nederlandstalige fictie en non-fictie: Sprinters: kastklaar
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025 ARhus boeken - 3
Beschreibung: Jeugd 0 t.e.m. 5 jaar – Nederlandstalige fictie en non-fictie
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025 ARhus boeken - 4
Beschreibung: Jeugd 6 t.e.m. 17 jaar – Nederlandstalige fictie en non-fictie
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2025 ARhus boeken - 5
Beschreibung: Jeugd en volwassenen – Anderstalige fictie en non-fictie
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2025 ARhus boeken - 6
Beschreibung: Jeugd en volwassenen – Strips, graphic novels en manga’s
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 2025 ARhus boeken - 7
Beschreibung: Volwassenen - Non-fictie excl. landeninformatie
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 2025 ARhus boeken - 8
Beschreibung: Volwassenen – Non-fictie: landeninformatie
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: 2025 ARhus boeken - 9
Beschreibung: Jeugd en volwassenen: DVD
Interne Kennung: 9