See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OBJEKT OBČANSKÉ VYBAVENOSTI S PROVOZEM MATEŘSKÉ ŠKOLY V MĚŠICÍCH
Beschreibung: Předmětem zakázky je adaptace stávajícího objektu barokní sýpky a jejich křídel ze 17. století v areálu Zámku Měšice. Nově bude objekt sloužit jako dětská skupina a mateřská škola celkem se 4 třídami s max. á 25 dětí. Součástí návrhu je i nové připojení jednotlivých médií, připojení na dopravní infrastrukturu, nová zahrada pro účely MŠ, oplocení, nový objekt odpadového hospodářství a terénní úpravy.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01