2. Verfahren
Verfahren
Titel: HRM-systeem
Beschreibung: De opdracht betreft: - het leveren, implementeren en beheren van een SaaS HRM-systeem; - het inrichten van het salarissysteem en het doorvoeren van de maandelijkse salarisverwerking, inclusief het klaarzetten van alle betaalbestanden en rapportages. Het Stedelijk heeft momenteel 211 medewerkers waarvan 25 leidinggevende en 3 HR-medewerkers. Alle medewerkers moeten toegang hebben tot de gebruikersinterface van het systeem.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung, 79631000 Dienstleistungen im Bereich Personal sowie Lohn- und Gehaltsabrechnung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: HRM-systeem en salarisverwerking
Beschreibung: 1) Het leveren, implementeren en beheren van een SaaS HRM-systeem. 2) Het inrichten van het salarissysteem en het doorvoeren van de maandelijkse salarisverwerking, inclusief het klaarzetten van alle betaalbestanden en rapportages.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79211110 Lohn- und Gehaltsabrechnung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengopties mogelijk.