See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych (czwarty etap zakupów)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 1) część 1 – unity do stomatologii zachowawczej – 8 kpl. 2) część 2 – unity do stomatologii dziecięcej – 6 kpl. 3) część 3 – unity do periodontologii (wersja podstawowa) – 3 kpl. 4) część 4 – unity do periodontologii (wersja rozbudowana) – 3 kpl. 5) część 5 – unity do chirurgii (wersja rozbudowana) – 3 kpl. 6) część 6 – unity do chirurgii (wersja podstawowa) – 2 kpl. 7) część 7 – unity do protetyki (wersja rozbudowana) – 2 kpl. 8) część 8 – unity do protetyki (wersja podstawowa) – 3 kpl. 9) część 9 – unity ortodoncja (wersja rozbudowana) - 2 kpl. 10) część 10 – unity ortodoncja (wersja podstawowa) - 6 kpl. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 1 - załączniku nr 2A do SWZ, dla części 2 - załączniku nr 2B do SWZ, dla części 3 – załączniku nr 2C do SWZ, dla części 4 – załączniku nr 2D do SWZ, dla części 5 – załączniku nr 2E do SWZ, dla części 6 – załączniku nr 2F do SWZ, dla części 7 – załączniku nr 2G do SWZ, dla części 8 – załączniku nr 2H do SWZ, dla części 9 – załączniku nr 2I do SWZ, dla części 10 – załączniku nr 2J do SWZ. 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r.
Interne Kennung: ASDA.261.1.2026.MB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33126000 Ausrüstung für Stomatologie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – unity do stomatologii zachowawczej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 1) część 1 – unity do stomatologii zachowawczej – 8 kpl. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 1 - załączniku nr 2A do SWZ, 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – unity do stomatologii dziecięcej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 2) część 2 – unity do stomatologii dziecięcej – 6 kpl. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 2 - załączniku nr 2B do SWZ, 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r.
Interne Kennung: Część 2
Menge: 6 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – unity do periodontologii (wersja podstawowa)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 3) część 3 – unity do periodontologii (wersja podstawowa) – 3 kpl. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 3 - załączniku nr 2C do SWZ, 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r.
Interne Kennung: Część 3
Menge: 3 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – unity do periodontologii (wersja rozbudowana)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 4) część 4 – unity do periodontologii (wersja rozbudowana) – 3 kpl. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 4 - załączniku nr 2D do SWZ, 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – unity do chirurgii (wersja rozbudowana)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 5) część 5 – unity do chirurgii (wersja rozbudowana) – 3 kpl. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 5 - załączniku nr 2E do SWZ, 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – unity do chirurgii (wersja podstawowa)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 6) część 6 – unity do chirurgii (wersja podstawowa) – 2 kpl. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 6 - załączniku nr 2F do SWZ, 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r.
Interne Kennung: Część 6
Menge: 2 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – unity do protetyki (wersja rozbudowana)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 7) część 7 – unity do protetyki (wersja rozbudowana) – 2 kpl. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 7 - załączniku nr 2G do SWZ, 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – unity do protetyki (wersja podstawowa)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 8) część 8 – unity do protetyki (wersja podstawowa) – 3 kpl. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 8 - załączniku nr 2H do SWZ, 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – unity ortodoncja (wersja rozbudowana)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 9) część 9 – unity ortodoncja (wersja rozbudowana) - 2 kpl. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 9 - załączniku nr 2I do SWZ, 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – unity ortodoncja (wersja podstawowa)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą unitów stomatologicznych: 10) część 10 – unity ortodoncja (wersja podstawowa) - 6 kpl. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w tym wymaganych parametrów technicznych, funkcjonalnych i użytkowych przedmiotu zamówienia zamieszczono w: dla części 10 - załączniku nr 2J do SWZ, 4. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy i wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 r.
Interne Kennung: Część 10