388572-2025 - Wettbewerb
Polen – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Usługa dowozu i odwozu uczniów z terenu Gminy Włoszczowa do i z placówek oświatowych w formie zakupu biletów miesięcznych w roku szkolnym 2025/2026, wraz z zapewnieniem opieki
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa dowozu i odwozu uczniów z terenu Gminy Włoszczowa do i z placówek oświatowych w formie zakupu biletów miesięcznych w roku szkolnym 2025/2026, wraz z zapewnieniem opieki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dowożenia i odwożenia w roku szkolnym 2025/2026, w dni nauki szkolnej i przedszkolnej ok. 496 uczniów, wraz z zapewnieniem opieki do i z placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Włoszczowa. Przedmiot zamówienia polega na zapewnieniu transportu związanego z realizacją usługi dowozu dzieci i uczniów do szkół i placówek oświatowych z terenu Gminy Włoszczowa. Przewóz obejmuje trasę: dom – szkoła – dom, zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 737 z późn. zm.).
Interne Kennung: SCO.2611.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung, 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1
Beschreibung: Dowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych Nr 1 we Włoszczowie, Przedszkola Samorządowego Nr 2 i Przedszkola Samorządowego Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie, wraz z zapewnieniem opieki.
Interne Kennung: SCO.2611.3.1.2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2
Beschreibung: Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Partyzantów Ziemi Włoszczowskiej we Włoszczowie i Przedszkola Samorządowego Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie, wraz z zapewnieniem opieki.
Interne Kennung: SCO.2611.3.2.2025
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3
Beschreibung: Dowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych w Koniecznie, wraz z zapewnieniem opieki.
Interne Kennung: SCO.2611.3.3.2025
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4
Beschreibung: Dowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych w Kurzelowie, wraz z zapewnieniem opieki.
Interne Kennung: SCO.2611.3.4.2025
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5
Beschreibung: Dowóz uczniów do Szkoły Podstawowej im. S. Czarnieckiego w Czarncy, wraz z zapewnieniem opieki.
Interne Kennung: SCO.2611.3.5.2025