See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opleidingsintermediair
Beschreibung: De Amsterdamse School (afdeling binnen directie PO) en cluster Digitalisering, Innovatie en Informatie (DII) willen graag gebruik maken van de diensten van een opleidingsintermediair voor het administratief, logistiek en financieel ondersteunen van de processen rond het inkopen, zoeken, boeken, inplannen en doorbelasten van opleidingen. Deze diensten en het bijhorende opleidingsaanbod worden naar de medewerkers van de gemeente Amsterdam ontsloten middels het LMS van de gemeente.
Interne Kennung: T92594 Opleidingsintermediair
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000