See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy: Z/73/PN/25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i opatrunków specjalistycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zamawiający określił w Załączniku nr 2 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość dostaw w zakresie danego zadania wyniesie 75% maksymalnej wartości wynagrodzenia Wykonawcy w tym zadaniu określonej w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy – nie dotyczy zadań nr 13,14. Oferowany przez Wykonawcę towar objęty przedmiotem umowy musi być dopuszczony do obrotu i do używania w Polsce bądź musi posiadać jednorazowe zezwolenie Ministerstwa Zdrowia. Wykonawca winien zaoferować i wycenić wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w formularzu cenowym. Wykonawca w formularzu cenowym powinien podać nazwę handlową zaoferowanego towaru oraz kod EAN. Ceny zaoferowanych produktów nie mogą przekraczać wysokości limitów ich refundacji ogłaszanych w obwieszczeniach Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. - dotyczy pozycji znajdujących się w wykazie leków refundowanych. W przypadku wykreślenia danego leku z listy leków refundowanych bądź w razie zaprzestania jego produkcji, wygaśnięcia pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, wstrzymania lub wycofania leku z obrotu Wykonawca będzie zobowiązany do zaoferowania Zamawiającemu leku o tej samej nazwie międzynarodowej (o ile występuje), dawce, postaci, wskazaniach, znajdującego się na liście leków refundowanych, po najniższej cenie spośród pozostałych leków, pod warunkiem, że cena ta nie przekroczy limitu refundacji, z zastrzeżeniem § 6 ust.3 pkt 5 Załącznika nr 4 do SWZ.- dotyczy pozycji znajdujących się w wykazie leków refundowanych. Wykonawca powinien zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z określonymi przez Zamawiającego parametrami. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający nie określił wprost wymiaru lub innego parametru, leży to w gestii Wykonawcy. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 719263-2025
Interne Kennung: Z/73/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Konieczne jest zachowanie ciągłości farmakoterapii pacjentów ze względu na nowe leki oraz wzrost ilości pacjentów w programach terapeutycznych realizowanych przez szpital. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków z programów terapeutycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 – Dostawy leków stosowanych w chemioterapii
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków różnych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 – Dostawy preparatów do żywienia pozajelitowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy preparatów do żywienia pozajelitowego w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 23