388644-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Arbeiten für städteverbindenden Bahnverkehr – Rekonstrukce ŽST Brno - Královo Pole
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce ŽST Brno - Královo Pole
BeschreibungStavba se nachází v km 2,940 – 17,962 elektrizované celostátní železniční trati Brno – Kutná Hora, č. 324, trať je zařazená do sítě TEN-T. Technologická část (kabelizace) začíná v žkm 1,459 a končí v žkm 18,628 (stavědlová ústředna žst. Kuřim). V žst. Brno-Královo Pole proběhne demolice stávající výpravní budovy a výstavba nové výpravní budovy, kompletní úpravy kolejiště (železniční spodek a svršek), vybudování nových nástupišť s bezbariérovým přístupem (výtahy), podchodem, zastřešením nástupišť, nového informačního a orientačního systému, nového SZZ, trakce, sdělovací a silové kabelové infrastruktury. Demolován bude také objekt bývalé garáže MUV. Bude provedeno nové odvodnění s retencí, zaústěné do přilehlé vodoteče Ponávka. V mezistaničních úsecích ve směru Brno-Maloměřice a Kuřim naváží stavební práce na stavební práce provedené v koleji č.1 a č.2 v rámci předcházejících staveb „Rekonstrukce koleje č.2 Brno-Maloměřice – Brno-Královo Pole“ a „Rekonstrukce koleje č.2 Brno-Královo Pole – Kuřim“. Práce spočívají v kompletní rekonstrukci železničního spodku a svršku u koleje č.1, včetně sanací umělých staveb, ve výstavbě nové trakce a napojení koleje na nové TZZ a další kabelovou infrastrukturu.
Interne Kennung61723070/D15/ZL56,77_odst.6
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45234110 Arbeiten für städteverbindenden Bahnverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221112 Bau von Eisenbahnbrücken, 45213321 Bau von Bahnhöfen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45234115 Arbeiten für Eisenbahnsignalanlagen
5. Los
LosLOT-0001