388647-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Elektryfikacja linii kolejowej nr 326 na odcinku Wrocław Zakrzów - Trzebnica”. CPV 71320000-7
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Elektryfikacja linii kolejowej nr 326 na odcinku Wrocław Zakrzów - Trzebnica”. CPV 71320000-7
BeschreibungOpracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Elektryfikacja linii kolejowej nr 326 na odcinku Wrocław Zakrzów - Trzebnica”. CPV 71320000-7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne KennungNI.2720.54.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001