2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekční práce pro výstavbu BD Prokopa Holého, blok E– III. etapa na p.č. 322/1, k.ú. Čáslav
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentaci na akci výstavby bytových domů Prokopa Holého, blok E– III. etapa. Předpokládané investiční náklady stavby jsou 250 mil. Kč bez DPH. V rámci projekčních prací vybraný dodavatel zajistí: - předprojektovou přípravu a dopracování studie staveb: bytový dům blok E1, E2 a E3, parkovací dům, okolní terénní úpravy, - zpracování projektové dokumentace pro povolení stavby /souboru staveb (DSP), - inženýrskou činnost spojenou s vydáním příslušného pravomocného rozhodnutí stavebního úřadu včetně zajištění všech potřebných vyjádření dotčených orgánů státní správy, - zpracování projektové dokumentace pro provedení stavby (DPS) včetně soupisu prací, dodávek a služeb a výkazu výměr samostatně pro jednotlivé stavební objekty (orientační rozpočet v cenové hladině v aktuálním období), - technickou pomoc při výběru zhotovitele stavby včetně zpracování odpovědí na žádosti o vysvětlení zadávací dokumentace v rámci zadávacího řízení na zhotovitele stavby a - autorský dozor po dobu realizace. Rozsah území, které bude předmětem projektové dokumentace, je stanoven dokumentací návrhu stavby, která tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace. Projektová dokumentace bude řešit především demolici a vyklizení zasaženého území, výstavbu bytových domů, doplnění parkovacích ploch, terénní úpravy, zpevněné plochy a připojení areálu a areálových sítí (napojení na inženýrské sítě, dopravní infrastrukturu, kontejnerová stání, veřejné osvětlení a mobiliář. Podkladem pro zpracování projektové dokumentace je dokumentace návrhu stavby, která je přílohou č. 2 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Projekční práce pro výstavbu BD Prokopa Holého, blok E– III. etapa na p.č. 322/1, k.ú. Čáslav
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001